Про Українську універсальну біржу
Українська універсальна біржа зареєстрована 18 листопада 1997 року. Стала однією із перших професійних організацій в Україні, яка почала займатися наданням повного спектру біржових послуг. У 2016 році авторизувалася у проекті Prozorro і на сьогодні є офіційним електронним майданчиком публічних закупівель та Прозоро.Продажі.
На Прозорро.Продажі аукціони проходять за кількома категоріями – мала приватизація, дозволи на користування надрами, права вимоги за кредитами, продаж нерухомості, автомобілів, деревини, металобрухту, оренда вагонів, нерухомості, державного та комунального майна, земельні торги (оренда ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, продаж паїв та комунальних земель несільськогосподарського призначення).
Кваліфікований кол-центр та персональні менеджери оперативно надають консультативну та технічну підтримку по роботі в системі.
Для зручності своїх клієнтів Українська універсальна біржа постійно удосконалює сервіс. Ми створили Telegram-бот та Viber-бот, які дозволяють у кілька кліків на мобільному знайти усі необхідні аукціони за вибраними категоріями, підписатися на них та отримувати сповіщення про нові лоти в режимі on-line. Наші боти виконують всю роботу з пошуку потрібних лотів за Вас і не пропустять жодної цікавої пропозиції. А серед останніх новинок – спеціально створені Земельний бот у Телеграмі та Земельний бот у Вайбері. . Підписники зможуть отримувати відразу на свій мобільний повідомлення про земельні лоти за потрібними параметрами: продаж чи оренда, площа ділянки, регіон, або й за кадастровим номером.
Ми працюємо для розвитку вашого бізнесу!
Підписатись на аукціон по земельних ділянках
Наші досягнення
 • За підсумками аукціонів у 2019 році майданчик Української універсальної біржі став беззаперечним лідером торгів на Прозорро.Продажі;
 • Із 11,8 млрд грн отриманих за підсумками аукціонів 2020 року понад 1 млрд грн сплатили переможці, які працювали на майданчику УУБ;
 • За результатами І кварталу 2021-го майданчик підготував найбільше учасників до аукціонів із малої приватизації;
 • Маркетплейс – лідер на ринку з продажу об’єктів спиртової галузі: за результатами 2020 року залучив та успішно підготував до аукціонів третину переможців;
 • За результатами експериментального проекту із продажу необробленої деревини на Прозорро.Продажі на майданчику УУБ підготували найбільшу кількість переможців цього напрямку торгів;
 • Майданчик УУБ також серед лідерів на ринку оренди державного та комунального майна. Переможці, котрі працювали на маркетплейсі, щомісяця сплачують до бюджетів різних рівнів майже 4 млн грн орендної плати;
 • При запускові нових ринків майданчик УУБ завжди одним із перших готує технічне налаштування та проходить відповідне тестування;
 • Маркетплейс був одним із перших, де виставили лоти малої приватизації. За пару місяців тут успішно провели понад 50 аукціонів та вийшли у беззаперечні лідери серед електронних майданчиків;
 • Загалом зростання початкової ціни на аукціонах через електронний майданчик УУБ було і у 25 разів (коли КП «Міський магазин» продав права на розміщення у столиці атракціонів), і у 350 разів (коли Фонд держмайна України продав двоповерхову промислову будівлю у Гребінці Полтавської області), і навіть у 6290 разів (за приміщення у Києві на Північній, 14а: голландські торги учасники зупинили з першого кроку, а в закритих цінових пропозиціях вартість зросла із стартових 635 грн до 4 000 099 грн.).
Наша адреса: Україна, 36039, м. Полтава, вул. Шевченка, 52
Телефон контакт-центру: (044) 221-32-33
Телефон: (0532) 56-00-37, 50-95-91
Прес-служба: [email protected]

Офіційні представництва у містах:

Місто Телефон Моб. телефон
Кременчук (0536)-70-02-27 067-530-07-48, 067-730-29-85
Суми (0542)-655-428 050-346-13-45
Охтирка 050-180-09-53
Харків (057) 704-34-21, (057) 704-34-22 067-364-74-98
Дніпро (056) 785-29-61, (056) 370-46-88 050-305-14-04
Запорожжя (061)-707-73-26 096-418-70-44
Херсон (0552)-22-45-87 095-416-70-08
Одеса (048) 711-72-91 097-003-57-35
Київ (044) 278-04-27 067-929-66-93
Переглянути лоти

Боти для Вайбер і Телеграм з розсилкою аукціонів Прозоро.Продажі

Зручні боти для Телеграм і Вайбер створені фахівцями електронного майданчика Української універсальної біржі для того, щоб зробити наш сервіс ще комфортнішим як для постійних клієнтів, так і для нових користувачів. Ці розумні помічники допоможуть знайти відповіді на найбільш поширені питання, а також швидко зорієнтують вас у величезній кількості електронних аукціонів, які щодня проходять на платформі sale.uub.com.ua.

За допомогою Телеграм і Вайбер ботів УУБ можна швидко придбати квартиру, будинок, автомобіль або ділянку землі на Прозорро.Продажі

Prozorro.Sale – унікальна електронна система, за допомогою якої сьогодні держава надзвичайно успішно продає або здає в оренду невикористані активи. Робиться це за допомогою спеціальних онлайн-платформ на зразок Української універсальної біржі. Саме ми шукаємо потенційних учасників, навчаємо їх користуватися системою електронних торгів, беремо на себе усі витрати з реклами та технічного обслуговування.
Протягом чотирьох років ми успішно працюємо у сфері аукціонів Прозорро.Продажі та робимо усе для того, щоб вам було зручно користуватися нашою платформою. Регулярні Email-розсилки, навчальні відео-інструкції, конструктивний зворотній зв’язок та добре підготовлені консультанти – ми уважно слідкуємо за усіма оновленнями та постійно вдосконалюємо наш сервіс. Одне з популярних нововведень – створення власних ботів у Вайбер та Телеграм, завдяки яким ви зможете стежити за появою нових аукціонів з продажу нерухомості, транспортних засобів, необробленої деревини чи прав вимоги за кредитними зобов’язаннями просто у своєму смартфоні. Без перерв та вихідних, у режимі 24/7!

Як підписатися на Телеграм-бот майданчика Української універсальної біржі? Проста інструкція для користувачів

Сьогодні спеціальні онлайн-боти в Телеграмі користуються шаленою популярністю. За статистикою, більшість українців надають перевагу саме цьому месенджеру як у роботі, так і в особистому спілкуванні. До того ж, з появою цих маленьких розумних помічників безліч бізнес-проектів вийшли на якісно новий рівень. Підписавшись в Телеграмі на бот УУБ, ви можете швидко ознайомитися з основною інформацією про систему Прозорро.Продажі, дізнатися, що потрібно для участі в торгах, як пройти процедуру реєстрації та правильно подати пропозицію, одержати перелік діючих тарифів у залежності від типу майна, що виставляється на аукціон. Також ми потурбувались про те, щоб завдяки інтелектуальним ботам в Телеграм та Вайбер ви могли миттєво дізнаватися про цікаві аукціони, обираючи потрібні товари за конкретними категоріями та регіонами:
 • авто;
 • оренда і продаж нерухомості;
 • мала приватизація;
 • ліс;
 • вагони;
 • земельні ділянки;
 • користування надрами;
 • комерційні торги;
 • права вимоги за кредитами;
 • металобрухт;
 • майно банкрутів.
Окрім цього, актуальні торги можна відшукати за кодом ЄДРПОУ організації-замовника або категорією CPV. Підписатися на наш бот можна безпосередньо у Telegram - @uub_prozorro_bot. Або перейшовши за посиланням - https://t.me/uub_prozorro_bot.

Майданчик Української універсальної біржі запустив нового бота для Вайбер – одним рухом отримайте доступ до десятків тисяч аукціонів Прозорро.Продажі

Новий Вайбер-бот УУБ однозначно сподобається прихильникам цього надзвичайно зручного месенджера. По суті він виконує функцію персонального консультанта, що миттєво відповідає на ваші запитання та надає лише корисну і актуальну інформацію. Використовуючи спеціальний бот у Вайбері, ви легко зорієнтуєтеся у безмежній кількості аукціонів, які щодня відбуваються на майданчиках Prozorro.Sale. Як це зробити?
 1. Зайдіть на сайт sale.uub.com.ua і натисніть на значок Viber у правій верхній частині екрана або перейдіть за посиланням - https://viberbot.uub.com.ua/link.
 2. Після цього у меню бота оберіть кнопку «Підписатися».
 3. Далі на екрані вашого телефону з’явиться перелік усіх напрямків, за якими проводяться електронні аукціони у системі Прозорро.Продажі. Відібравши потрібні (один або кілька), ви будете отримувати миттєві сповіщення про оголошення нових торгів виключно за вказаними категоріями.
 4. Переглянути діючі підписки у будь-який момент можна у розділі «Показати підписки». Для керування доданими категоріями достатньо натиснути кнопку «Видалити підписку».
Тепер вам не потрібно щодня моніторити усі доступні аукціони на сайті sale.uub.com.ua. Вайбер-бот регулярно надсилатиме необхідну інформацію в окремий чат. Поспішайте перевірити зручність сервісу нашого майданчика: користуйтеся зручними Telegram і Viber-ботами УУБ, приймайте участь у прозорих торгах і перемагайте!