Про Українську універсальну біржу
Українська універсальна біржа зареєстрована 18 листопада 1997 року. Стала однією із перших професійних організацій в Україні, яка почала займатися наданням повного спектру біржових послуг. У 2016 році авторизувалася у проекті ProZorro і на сьогодні є офіційним електронним майданчиком публічних закупівель та Прозоро.Продажі.
На Прозорро.Продажі аукціони проходять за кількома категоріями – мала приватизація, дозволи на користування надрами, права вимоги за кредитами, продаж нерухомості, автомобілів, деревини, металобрухту, оренда вагонів, нерухомості, інші комерційні торги.
Кваліфікований кол-центр та персональні менеджери, оперативно надають консультативну та технічну підтримку по роботі в системі.
Для зручності своїх клієнтів Українська універсальна біржа постійно удосконалює сервіс. Серед останніх новинок Telegram-бот та Viber-бот які дозволяють у кілька кліків на мобільному знайти усі необхідні аукціони за вибраними категоріями, підписатися на них та отримувати сповіщення про нові лоти в режимі on-line. Наші боти виконують всю роботу по пошуку потрібних лотів за Вас і не пропустять жодної цікавої пропозиції.
Наші досягнення
 • За підсумками аукціонів у 2019 році майданчик Української універсальної біржі став беззаперечним лідером торгів на Прозорро.Продажі;
 • Із 11,8 млрд грн отриманих за підсумками аукціонів 2020 року понад 1 млрд грн сплатили переможці, які працювали на майданчику УУБ;
 • За результатами І кварталу 2021-го майданчик підготував найбільше учасників до аукціонів із малої приватизації;
 • Маркетплейс – лідер на ринку з продажу об’єктів спиртової галузі: за результатами 2020 року залучив та успішно підготував до аукціонів третину переможців;
 • За результатами експериментального проекту із продажу необробленої деревини на Прозорро.Продажі на майданчику УУБ підготували найбільшу кількість переможців цього напрямку торгів;
 • Майданчик УУБ також серед лідерів на ринку оренди державного та комунального майна. Переможці, котрі працювали на маркетплейсі, щомісяця сплачують до бюджетів різних рівнів майже 4 млн грн орендної плати;
 • При запускові нових ринків майданчик УУБ завжди одним із перших готує технічне налаштування та проходить відповідне тестування;
 • Маркетплейс був одним із перших, де виставили лоти малої приватизації. За пару місяців тут успішно провели понад 50 аукціонів та вийшли у беззаперечні лідери серед електронних майданчиків;
 • Загалом зростання початкової ціни на аукціонах через електронний майданчик УУБ було і у 25 разів (коли КП «Міський магазин» продав права на розміщення у столиці атракціонів), і у 350 разів (коли Фонд держмайна України продав двоповерхову промислову будівлю у Гребінці Полтавської області), і навіть у 6290 разів (за приміщення у Києві на Північній, 14а: голландські торги учасники зупинили з першого кроку, а в закритих цінових пропозиціях вартість зросла із стартових 635 грн до 4 000 099 грн.).
Наша адреса: Україна, 36039, м. Полтава, вул. Шевченка, 52
Телефон контакт-центру: (044) 221-32-33
Телефон: (0532) 56-00-37, 50-95-91
E-mail: sale@uub.com.ua
Прес-служба: press@uub.com.ua

Офіційні представництва у містах:

Місто Телефон Моб. телефон
Кременчук (0536)-70-02-27 067-530-07-48, 067-730-29-85
Суми (0542)-655-428 050-346-13-45
Охтирка 050-180-09-53
Харків (057) 704-34-21, (057) 704-34-22 067-364-74-98
Дніпро (056) 785-29-61, (056) 370-46-88 050-305-14-04
Запорожжя (061)-707-73-26 096-418-70-44
Херсон (0552)-22-45-87 095-416-70-08
Одеса (048) 711-72-91 097-003-57-35
Київ (044) 278-04-27 067-929-66-93
Переглянути лоти

Боти для Вайбер і Телеграм з розсилкою аукціонів Прозоро.Продажі

Зручні боти для Телеграм і Вайбер створені фахівцями електронного майданчика Української універсальної біржі для того, щоб зробити наш сервіс ще комфортнішим як для постійних клієнтів, так і для нових користувачів. Ці розумні помічники допоможуть знайти відповіді на найбільш поширені питання, а також швидко зорієнтують вас у величезній кількості електронних аукціонів, які щодня проходять на платформі sale.uub.com.ua.

За допомогою Телеграм і Вайбер ботів УУБ можна швидко придбати квартиру, будинок, автомобіль або ділянку землі на Прозорро.Продажі

Prozorro.Sale – унікальна електронна система, за допомогою якої сьогодні держава надзвичайно успішно продає або здає в оренду невикористані активи. Робиться це за допомогою спеціальних онлайн-платформ на зразок Української універсальної біржі. Саме ми шукаємо потенційних учасників, навчаємо їх користуватися системою електронних торгів, беремо на себе усі витрати з реклами та технічного обслуговування.
Протягом чотирьох років ми успішно працюємо у сфері аукціонів Прозорро.Продажі та робимо усе для того, щоб вам було зручно користуватися нашою платформою. Регулярні Email-розсилки, навчальні відео-інструкції, конструктивний зворотній зв’язок та добре підготовлені консультанти – ми уважно слідкуємо за усіма оновленнями та постійно вдосконалюємо наш сервіс. Одне з популярних нововведень – створення власних ботів у Вайбер та Телеграм, завдяки яким ви зможете стежити за появою нових аукціонів з продажу нерухомості, транспортних засобів, необробленої деревини чи прав вимоги за кредитними зобов’язаннями просто у своєму смартфоні. Без перерв та вихідних, у режимі 24/7!

Як підписатися на Телеграм-бот майданчика Української універсальної біржі? Проста інструкція для користувачів

Сьогодні спеціальні онлайн-боти в Телеграмі користуються шаленою популярністю. За статистикою, більшість українців надають перевагу саме цьому месенджеру як у роботі, так і в особистому спілкуванні. До того ж, з появою цих маленьких розумних помічників безліч бізнес-проектів вийшли на якісно новий рівень. Підписавшись в Телеграмі на бот УУБ, ви можете швидко ознайомитися з основною інформацією про систему Прозорро.Продажі, дізнатися, що потрібно для участі в торгах, як пройти процедуру реєстрації та правильно подати пропозицію, одержати перелік діючих тарифів у залежності від типу майна, що виставляється на аукціон. Також ми потурбувались про те, щоб завдяки інтелектуальним ботам в Телеграм та Вайбер ви могли миттєво дізнаватися про цікаві аукціони, обираючи потрібні товари за конкретними категоріями та регіонами:
 • авто;
 • оренда і продаж нерухомості;
 • мала приватизація;
 • ліс;
 • вагони;
 • земельні ділянки;
 • користування надрами;
 • комерційні торги;
 • права вимоги за кредитами;
 • металобрухт;
 • майно банкрутів.
Окрім цього, актуальні торги можна відшукати за кодом ЄДРПОУ організації-замовника або категорією CPV. Підписатися на наш бот можна безпосередньо у Telegram - @uub_prozorro_bot. Або перейшовши за посиланням - https://t.me/uub_prozorro_bot.

Майданчик Української універсальної біржі запустив нового бота для Вайбер – одним рухом отримайте доступ до десятків тисяч аукціонів Прозорро.Продажі

Новий Вайбер-бот УУБ однозначно сподобається прихильникам цього надзвичайно зручного месенджера. По суті він виконує функцію персонального консультанта, що миттєво відповідає на ваші запитання та надає лише корисну і актуальну інформацію. Використовуючи спеціальний бот у Вайбері, ви легко зорієнтуєтеся у безмежній кількості аукціонів, які щодня відбуваються на майданчиках Prozorro.Sale. Як це зробити?
 1. Зайдіть на сайт sale.uub.com.ua і натисніть на значок Viber у правій верхній частині екрана або перейдіть за посиланням - https://viberbot.uub.com.ua/link.
 2. Після цього у меню бота оберіть кнопку «Підписатися».
 3. Далі на екрані вашого телефону з’явиться перелік усіх напрямків, за якими проводяться електронні аукціони у системі Прозорро.Продажі. Відібравши потрібні (один або кілька), ви будете отримувати миттєві сповіщення про оголошення нових торгів виключно за вказаними категоріями.
 4. Переглянути діючі підписки у будь-який момент можна у розділі «Показати підписки». Для керування доданими категоріями достатньо натиснути кнопку «Видалити підписку».
Тепер вам не потрібно щодня моніторити усі доступні аукціони на сайті sale.uub.com.ua. Вайбер-бот регулярно надсилатиме необхідну інформацію в окремий чат. Поспішайте перевірити зручність сервісу нашого майданчика: користуйтеся зручними Telegram і Viber-ботами УУБ, приймайте участь у прозорих торгах і перемагайте!

title__
message_time__
m_text__ vibtn__