Новини - Українська універсальна біржа

Більше половини переможців прозорих аукціонів – орендарі державного та комунального майна

Спецдозволи на видобуток надр, об’єкти малої приватизації, необроблена деревина та оренда державного і комунального майна – саме такі аукціони системи Прозорро.Продажі були найпопулярнішими на майданчику Української універсальної біржі минулого тижня.

Відтепер орендувати об’єкти Укроборонпрому можна на майданчику УУБ

11 січня ДК «Укроборонпром» та ДП «Прозорро.Продажі» підписали меморандум щодо прозорої оренди майна державних оборонних підприємств, які входять до складу концерну. Це означає, що відтепер усі об’єкти оренди Укроборонпром буде передавати лише на відкритих аукціонах Прозорро.Продажі,

За три дні нового року на майданчику УУБ підготували найбільше учасників аукціонів

Перший робочий тиждень нового 2021 року із 4 по 6 січня був досить коротким, проте результативним. За три дні на Прозорро.Продажі відбулося близько 350 успішних аукціонів, які поповнять бюджети різних рівнів майже на 35 млн грн.

34 млрд грн: у перші дні нового року на аукціонах перетнули позначку чергового мільярда

У новий рік стартували успішно. Система Прозорро.Продажі уже принесла бюджетам різних рівнів дохід у 34 мільярди гривень. Символічно, що цю позначку перетнули у перший робочий день 2021-го.

В останні робочі дні 2020-го учасники майданчика УУБ успішно готувалися до аукціонів

В останній тиждень 2020-го із 28 по 31 грудня відбулося 548 успішних аукціонів на Прозорро.Продажі, в яких взяли участь 483 часники. Найбільше потенційних інвесторів та орендарів працювали на майданчику Української універсальної біржі

Майданчик УУБ – лідер за кількістю залучених учасників до аукціонів

За 4 дні минулого тижня із 21 по 24 грудня на Прозорро.Продажі відбулося близько 700 успішних аукціонів. Найбільше учасників до них залучили та підготували на майданчику Української універсальної біржі – понад 180.

Графік роботи майданчика УУБ на новорічно-різдвяні свята

До уваги користувачів електронного майданчика Української універсальної біржі! У зв’язку із додатковими вихідними на новорічні та різдвяні свята графік проведення публічних закупівель та аукціонів у системі Прозорро.Продажі змінено. Так 25 грудня 2020 року та 1, 7 та 8 січня 2021 року будуть святковими,

За тиждень майданчик УУБ приніс 60 млн грн до бюджетів різних рівнів

Минулого тижня із 14 по 18 грудня на Прозорро.Продажі відбулася одна тисяча успішних аукціонів. У 138 із них перемогу здобули учасники, котрі працювали через майданчик Української універсальної біржі.

Полтавський КХП виставлять на приватизацію через Прозорро.Продажі

Полтавський комбінат хлібопродуктів зупинив свою діяльність ще 2 роки тому через масові крадіжки і, як наслідок, багатомільйонні збитки перед агропідприємствами, фермерами та державними установами. Кілька спроб запустити млин не були успішними. Адже увесь цей час ідуть численні судові тяжби із різними організаціями та установами.

Майданчик УУБ підготував найбільше переможців аукціонів у першій половині грудня

У першій половині грудня 2020-го на Прозорро.Продажі відбулося майже 2 тисячі успішних аукціонів, які принесли бюджетам різних рівнів понад 1,3 млрд грн. Беззаперечним лідером за кількістю залучених до торгів учасників став майданчик Української універсальної біржі.

Необроблена деревина, оренда приміщень та металобрухт – найпопулярніші лоти минулого тижня

Із 7 по 14 грудня майданчик Української універсальної біржі залучив та підготував більше 150 переможців електронних аукціонів у системі Прозорро.Продажі. Найбільшою популярність користувалися лоти із продажу необробленої деревини, оренди державного та комунального майна, металобрухту.

Минулого тижня 2 із 5 спиртзаводів продали через майданчик Української універсальної біржі

Минулого тижня із 30 листопада по 4 грудня у системі Прозорро.Продажі відбулося аж 5 аукціонів із продажу підприємств спиртової галузі. Два із них – Хоростківське МПД та Довжоцьке МПД – придбали учасники, котрих залучили та підготували до торгів менеджери Української універсальної біржі.

Майданчик Української універсальної біржі – лідер продаж листопаду

У листопаді на електронних аукціонах Прозорро.Продажі відбулося понад 2 тисячі успішних аукціонів, які принесли бюджетам різних рівнів майже 840 млн грн. Беззаперечним лідером місяця став майданчик Української універсальної біржі, який охопив третину ринку.

Уже другий спиртзавод придбали через майданчик Української універсальної біржі

30 листопада у системі Прозорро.Продажі відбувся повторний аукціон із продажу окремого майна Хоростківського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт» у Тернопільській області. Лот складався із 653 найменувань будівель, обладнання, рухомого та іншого майна. Підприємство спеціалізується на виробництві біоетанолу.

Минулого тижня затребуваними були аукціони із продажу деревини та оренди державного і комунального майна

630 прозорих аукціонів. Саме стільки успішних торгів відбулося минулого тижня із 23 по 27 листопада у системі Прозорро.Продажі. На 80 із них (а це близько 15% від загальної кількості) перемогу вибороли учасники,

Чому на електронних аукціонах важливо боротися не лише за перемогу, а й за друге місце

По завершенню торгів у системі Прозорро.Продажі у протоколі про результати електронного аукціону завжди вказують дані не лише переможця, а й того, хто дав наступну по величині цінову пропозицію після цінової пропозиції переможця електронного аукціону. Чому та для чого?

Минулого тижня майже половину доходу на Прозорро.Продажі принесли переможці майданчика УУБ

Минулого тижня із 16 по 20 листопада у системі Прозорро.Продажі було заплановано понад 2 тисячі аукціонів, які принесли бюджетам різних рівнів більше 360 млн грн. Беззаперечним лідером

На приватизацію виставили один із найпривабливіших об’єктів Укрспирту – Вишняківське МПД

19 листопада у системі Прозорро.Продажі через майданчик Української універсальної біржі опубліковано інформаційне повідомлення про приватизацію Вишняківського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», що на Полтавщині.

За тиждень електронних торгів переможці майданчика УУБ принесли бюджетам понад 15 млн. грн.

Конкурентні торги, де по 6, 8 учасників, та зростання стартової ціни на майже 4500%. Саме такими яскравими та успішними аукціонами на майданчику Української універсальної біржі запам’ятався тиждень із 9 по 13 листопада.

За один тиждень переможці майданчика УУБ принесли бюджетам понад 10 мільйонів гривень

За минулий тиждень із 2 по 6 листопада аукціони Прозорро.Продажі принесли бюджетам різних рівнів понад 95 мільйонів гривень. Традиційно найбільше торгів успішно було оголошено через майданчик Української універсальної біржі

У жовтні через майданчик УУБ оголосили найбільше лотів із малої приватизації

За підсумками жовтня 2020 року майданчик Української універсальної біржі традиційно не лише серед лідерів за кількістю залучених та підготовлених учасників, а й перший за кількістю аукціонів та доходу

Професійні консультації та досвід спеціалістів майданчика – запорука успішних торгів

Чесно, відкрито та за доступними цінами приватизувати або ж орендувати державне чи комунальне майно можливо тільки на електронних аукціонах Прозорро.Продажі. Проте, як знайти необхідний лот, які документи потрібно підготувати до торгів та як взагалі зареєструватися на аукціон

На електронних аукціонах заробили 30 млрд. грн. для економіки держави

У системі Прозорро.Продажі перетнули позначку у 30 мільярдів гривень. Це сума, на яку успішно реалізували лоти на електронних аукціонах, та яка була спрямована до бюджетів різних рівнів.

Великий старт оренди державного майна: перші аукціони оголосили через майданчик УУБ

11 вересня Кабінет міністрів України оприлюднив на сайті форми примірних договорів оренди державного майна, чим задав старт відповідному ринку у системі Прозорро.Продажі.

Демонополізація спиртової галузі – на продаж виставлено перший завод

Регіональне відділення Фонду держмайна України по Вінницькій та Хмельницькій областях опублікувало повідомлення про продаж на електронному аукціоні першого спиртзаводу. Це – Немирівське місце провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт»

Арештоване майно СЕТАМ відтепер продаватимуть на Прозорро.Продажі

28 серпня наказом Міністерства юстиції України адміністратором електронної торгової системи з реалізації арештованого майна визначено ДП «Прозорро.Продажі». ДП «СЕТАМ» залишиться організатором торгів.

Перші лоти з оренди комунального майна придбали на майданчику УУБ

Оренда комунального майна через систему Прозорро.Продажі набирає обертів. Органи місцевого самоврядування активно готують об’єкти до передачі в оренду та оголошують аукціони. Серед перших організаторів на майданчику Української універсальної біржі Сокальська районна рада Львівської обл.

Українська універсальна біржа – беззаперечний лідер із продажів лісоматеріалів

За 6 місяців продажів необробленої деревини через електронні аукціони Прозорро.Продажі лісівники загалом отримали до 200 мільйонів гривень. Серед електронних майданчиків, які залучають потенційних покупців лісоматеріалів, беззаперечним лідером став майданчик Української універсальної біржі

На електронних аукціонах продаватимуть в’язниці

В Україні в’язниці продаватимуть на електронних аукціонах Прозорро.Продажі. Процес продажів заморожених та звільнених будівель пенітенціарної служби запустять уже за кілька тижнів.

Українська універсальна біржа: на електронні аукціони виставили перші лоти із оренди комунального майна

Органи місцевого самоврядування уже почали виставляти лоти із оренди комунального майна на електронні аукціони через майданчик Української універсальної біржі. Одними із перших включилися в роботу

Українська універсальна біржа – лідер за кількістю залучених покупців на аукціони із малої приватизації

За підсумками роботи 6 місяців 2020 року у системі Прозорро.Продажі електронний майданчик Української універсальної біржі вкотре вийшов у лідери за кількість залучених потенційних покупців на об’єкти малої приватизації.

Кредитний портфель ПАТ «Дельта Банк» придбали через майданчик Української універсальної біржі

10 липня у системі Прозорро.Продажі відбулися торги за кредитний портфель, що складається з прав вимоги та інших майнових прав за 375 кредитними договорами, що забезпечені іпотекою,

Чверть ринку необробленої деревини на Прозорро.Продажі за майданчиком Української універсальної біржі

Відповідно до Постанови Кабміну від 4.12.2019 року №1178 «Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини» із 1 лютого 2020 року частину лісоматеріалів профільні господарства повинні виставляти на торги у системі Прозорро.Продажі.

Українська універсальна біржа: на електронних аукціонах Прозорро.Продажі перетнули позначку у 26 мільярдів гривень

Плюс ще один мільярд гривень для державного та місцевих бюджетів завдяки електронним аукціонам. Загалом у системі Прозорро.Продажі уже реалізували на 26 мільярдів гривень.

Оприлюднено Порядок передачі в оренду державного та комунального майна

Порядок передачі в оренду державного та комунального майна оприлюднено (Постанова КМУ №483 від 3 червня 2020 року про деякі питання оренди державного та комунального майна). У документі чітко прописані такі умови:

Київський готель «Дніпро» виставили на приватизацію

Столичний готель «Дніпро» уже виставити на малу приватизацію. Аукціон із його продажу відбудеться 15 липня. Відповідно свої пропозиції потенційні інвестори можуть подати до 14 липня

У Києві продається готель "Дніпро". Готуємося до аукціону на майданчику Української універсальної біржі

Столичний готель «Дніпро» в середині червня планують виставити на продаж. А уже в липні – провести аукціон із його приватизації. Початкова ціна лоту складатиме близько 250 млн грн. Детальна інформація про об’єкт малої приватизації від організатора

Кабмін ухвалив новий Порядок передачі державного та комунального майна в оренду

3 червня Кабінет міністрів України затвердив новий Порядок передачі державного та комунального майна в оренду. Відповідну постанову прийнято з доопрацюванням протягом 3-х днів.

Приміщення Укрпошти придбали через електронний майданчик Української універсальної біржі

АТ «Укрпошта» уже розпочала продаж непрофільних активів компанії. На електронних аукціонах успішно реалізували перші 7 об’єктів. Серед лотів будівлі та склади не лише у Києві, а й у Львівській та Чернігівській областях.

Мала приватизація у Дніпрі – приміщення для бізнесу на електронному майданчику Української універсальної біржі

Власні приміщення для бізнесу – це завжди перспективно. При чому не залежно від того, чи ви розширюєте свою справу, чи лише розпочинаєте.

Мільярд гривень за півтора місяці - активність інвесторів на електронних аукціонах зростає

Дохід Прозорро.Продажі уже перетнув позначку у 25 мільярдів гривень. І усі ці кошти ідуть переважно до держбюджету та на виплату боргів вкладникам збанкрутілих банків

Приміщення та бази відпочинку Укрпошти можна придбати на майданчику Української універсальної біржі

Укрпошта розпочала продаж непрофільних активів. Перші 30 об’єктів вона уже виставила на реалізацію у системі Прозорро.Продажі. Загальна стартова ціна лотів – понад 80 млн грн. Для визначення стартової ціни проводилася попередня незалежна експертна оцінка об’єктів.

Українська універсальна біржа допомагає наповнювати місцеві бюджети у час карантину

Малий та середній бізнес в час карантину переважно призупинено. Тож для бюджетів, особливо місцевих, нині кожна гривня вагома. Місцеві ради та громади, котрі активно виставляють на малу приватизацію об’єкти на Прозорро.Продажі, нині мають ряд переваг

Київський готель «Дніпро» продаватимуть на аукціоні з малої приватизації

Уже незабаром серед лотів на Прозорро.Продажі буде виставлено готель «Дніпро», що розташований у Києві на Хрещатику.

Майданчики системи ProZorro.Продажі принесли бюджетам різних рівнів понад 24 млрд грн.

24 мільярди гривень. Саме стільки уже отримали бюджети різних рівнів в Україні від продажу своїх активів та об’єктів на електронних аукціонах.

Українська універсальна біржа готова до відкриття нового напрямку торгів – ринку землі

31 березня Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення». Оновлений та підтриманий більшістю депутатів законопроект передбачає скасування мораторію на продаж чорноземів із 1 липня 2021 року.

Українська універсальна біржа привела найбільше переможців на аукціони малої приватизації

У березні уже відбулося понад 170 аукціонів з малої приватизації на Прозорро.Продажі. Менеджери авторизованого електронного майданчика Української універсальної біржі підготували до них чи найбільше учасників.

Реєструйтеся на Українській універсальній біржі для оренди комунального та державного майна

Кабінет міністрів України ухвалив проект постанови «Про затвердження Порядку передачі в оренду державного та комунального майна». А це означає, що відтепер усі державні структури та органи місцевого самоврядування

Приватизація спиртової галузі

На Українській універсальній біржі найближчим часом чекайте на нові цікаві лоти Укрспирту! В Україні розпочинається приватизація спиртової галузі.

Українська універсальна біржа виставила на продаж перші лоти Нової митниці

Наприкінці минулого року відбулося повне перезавантаження роботи Державної митної служби України. Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів Нова митниця запрацювала із 8 грудня 2019 року. І одне із її нововведень і кардинальних змін це те, що конфіскат

Українська універсальна біржа лідер за підсумками 2019 року

Минулого року завдяки аукціонам на Прозорро.Продажі до бюджетів різних рівнів, в тому числі і ФГВФО, переможці сплатили майже 10 мільярдів гривень. Серед електронних майданчиків беззаперечним лідером

Коли відбуватимуться аукціони та як виставляти лоти на ProZorro.Продажі у святкові дні

До уваги учасників та організаторів торгів! Зазвичай, аукціони на ProZorro.Продажі проходять у робочі дні з понеділка по п’ятницю з 9 до 18 години. Проте у зв’язку із тим, що на новорічно-різдвяні свята Кабінет Міністрів України переніс

Фонд держмайна вперше оприлюднив повний перелік об’єктів, що підлягають приватизації

Усі об’єкти державної власності, які підлягають приватизації, в одному спискові. Повний перелік Фонд державного майна України оприлюднив вперше. Для зручності його умовно поділили на кілька блоків – державні пакети акцій, єдині майнові комплекси державних підприємств, окреме майно, об’єкти незавершеного будівництва та об’єкти

Конфіскат із митниці продаватимуть на Прозорро - рішення уряду

Уже незабаром на Українській універсальній біржі продаватиметься конфіскат із митниці. Рішення про те, що товари, які переходять у власність держави за порушення митного законодавства реалізовуватимуть на електронних аукціонах ProZorro.Продажі, 4 грудня ухвалив Кабінет міністрів України.

Полтавські лісівники отримали додаткові півмільйона гривень на аукціонах Української універсальної біржі

21 листопада Українська універсальна біржа провела щоквартальний аукціон з використанням електронної торгової системи

Українська універсальна біржа – лідер за об’ємами продаж на Прозорро.Продажі у 2019-му

Цього року на аукціонах Прозорро.Продажі замовники торгів отримали понад 8,5 млрд грн. Левова частка цих коштів – більше 1 млрд грн – сплатили переможці, які працювали через електронний майданчик Української універсальної біржі. Про це

«Українська універсальна біржа» зібрала усі аукціони в одному телеграм боті

Нині на майданчику «Української універсальної біржі» проходять торги за кількома категоріями – мала приватизація, дозволи на користування надрами, права вимоги за кредитами, продаж нерухомості, автомобілів, деревини, металобрухту, оренда вагонів та нерухомості, інші комерційні

«Українська універсальна біржа» розширює ринки – продаватиме ліквідне та списане майно держпідприємств, дозволи на вилов риби

Те, що раніше державні підприємства здавали в «утіль», відтепер продаватимуть на конкурентних торгах у системі Прозорро. Таке рішення ухвалили на засіданні Кабміну 23 жовтня і закріпили змінами до Постанови про відчуження та продаж державного

Українська універсальна біржа готова продавати майно банкрутів

21 жовтня вступив у дію Кодекс України з процедур банкрутства. У ньому прописано, що майно боржників повинне продаватися виключно через електронні аукціони. Система повинна бути дворівнева – центральна база даних та електронні майданчики.

Прозорий продаж деревини набирає обертів

Урядовці уже не перший тиждень говорять про те, що усі дозволи, ліцензії та інші державні продажі повинні відбуватися виключно у системі Прозорро. Вона доступна, відкрита та забезпечує

Вагони-зерновози орендують через Українську універсальну біржу

Лише за 17 днів жовтня через електронний майданчик Української універсальної біржі учасники виграли 22 аукціони з оренди вагонів Укрзалізниці. А це – більше 1100 зерновозів та інших вантажних вагонів.

Українська універсальна біржа лідер за результатами малої приватизації на Прозорро

У першій половині жовтня на Прозорро уже продано 38 об’єктів малої приватизації на суму майже 17 мільйонів гривень. При цьому початкова ціна лотів в середньому зросла на 300%

Вагони «Укрзалізниці» здаватимуться в оренду через електронну систему Прозорро.Продажі

«Укрзалізниця» приєдналась до системи Прозорро.Продажі. Керівники ПАТ “Укрзалізниця” і ДП “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” підписали договір про реалізацію пілотного проекту щодо продажу

Система Прозоро.Продажи для прозрачной приватизации в Украине

Проект Прозоро.Продажи стартовал уже в далеком 2016 году, с реализации активов банков, которые находятся в стадии ликвидации.

Найбільша біржа України вже провела перший аукціон з малої приватизації

Українська універсальна біржа, яка є найбільшою та однією з найдосвідченіших бірж України вже успішно провела перший успішний аукціон з малої приватизації. За нежилі приміщення в місті Золотоноша відбулася справжня боротьба. Як результат – початкова вартість зросла більш ніж на 160 тисяч гривень. За перемогу в аукціоні змагалися одразу 4 учасники.

Украинская универсальная биржа уже лидирует в процессе малой приватизации

Украинская универсальная биржа, которая является крупнейшей и одной из самых опытных бирж Украины уже опубликовала первые объекты малой приватизации через собственную площадку sale.uub.com.ua.

В Україні визначилися із земельними торгами: відомі терміни

У найближчі кілька місяців в Україні відбудуться електронні аукціони з реалізації прав оренди на земельні ділянки, що перебувають у державній власності, через платформу "ProZorro.Продажі".

Дешево і прозоро: в Україні стартує "мала приватизація"

У липні стартує продаж 700 державних об'єктів. Серед лотів — автовокзали, бази відпочинку в Кончі-Заспі та Прикарпатті. ЕП з'ясувала, які ще об'єкти можуть бути цікаві бізнесу і як їх можна буде купити

Продаж об’єктів малої приватизації розпочнеться уже в липні

Електронні торгові майданчики невдовзі пройдуть процедури акредитації і на них розпочнуться аукціони з продажу об’єктів малої приватизації

Протягом минулого тижня сума реалізації активів банків, що ліквідуються, склала 139,74 млн грн

Протягом минулого тижня відбувся продаж активів 18 банківi, що перебувають в управлінні Фонду, на загальну суму 139,74 млн грн. Із них на 47,23 млн грн відбулися аукціони з продажу прав вимоги за кредитами та на суму

Фонд гарантування вкладів врегулював доступ потенційних покупців до віртуальної кімнати даних про активи (майно) банків, що ліквідується

14 травня 2018 року виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб затвердила рекомендовану форму договору щодо нерозголошення потенційним покупцем інформації з обмеженим доступом та банківської таємниці

Украина отдает на приватизацию прибыльные компании, – YouControl. ИНФОГРАФИКА

В этом году Украину ждет приватизация 26 крупных предприятий, часть из которых уже годами приносит бюджету только убытки, но большая часть этих предприятий остается лидерами

Цього тижня на продаж виставлено активи на загальну суму 23,07 млрд грн

Протягом поточного тижня запланований продаж активів банків, що ліквідуються, на загальну суму 23 072,25 млн грн. Із них на суму 22 249,65 млн грн виставлено права вимоги за кредитами та на 426,54 млн грн – основні засоби банків, що ліквідуються. Крім того, дебіторська заборгованість перед банками торгуватиметься за 279,35 млн грн, активи групи

Інформація РВ ФДМУ по Київській області про прийняття рішення про приватизацію

Наказом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській області від 11 травня 2018 року № 468 прийнято рішення про приватизацію об’єкта державної власності – об’єкта незавершеного будівництва – одноквартирного житлового будинку за адресою: Київська область, Сквирський район, с. Тхорівка, вул. 8-го Березня, 36, який під час приватизації

Хмельницкое РО готовит к приватизации 18 объектов

РО по Хмельницкой области приняло решение о приватизации 18 объектов:

Найбільша біржа України почне продавати активи збанкрутілих банків

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 19.04.2018 № 1164 до переліку осіб, які мають право організовувати відкриті торги та аукціони через

Уряд затвердив перелік підприємств великої приватизації у 2018 році

Кабінет міністрів України затвердив перелік підприємств великої приватизації на 2018 рік. Це рішення сьогодні схвалили на засіданні уряду. До переліку великої великої приватизації включили

Легендарный одесский стадион "Черноморец" собираются пустить с молотка за долги

Одесский стадион "Черноморец" выставлен на аукцион в системе "ProZorro.Продажи" со стартовой ценой 1 млрд 139,9 млн грн. Торги ведутся от лица Фонда гарантирования вкладов

Правительство утвердило всю необходимую нормативную базу для запуска приватизации

Кабинет Министров утвердил всю необходимую нормативную базу для запуска в действие нового Закона «О приватизации государственного и коммунального имущества».

Цього тижня на продаж виставлено активи на загальну суму 20,83 млрд грн

Протягом поточного тижня запланований продаж активів банків, що ліквідуються, на загальну суму 20 833,75 млн грн. Із них на суму 20 092,86 млн грн виставлено права вимоги за кредитами та на 561,82 млн грн – основні засоби банків, що ліквідуються. Крім того, дебіторську заборгованість виставлено на продаж за 69,36 млн грн, активи групи

title__
message_time__
m_text__ vibtn__