За тиждень електронних торгів переможці майданчика УУБ принесли бюджетам понад 15 млн. грн.

Конкурентні торги, де по 6, 8 учасників, та зростання стартової ціни на майже 4500%. Саме такими яскравими та успішними аукціонами на майданчику Української універсальної біржі запам’ятався тиждень із 9 по 13 листопада.

Загалом за минулий тиждень через майданчик УУБ було виставлено більше 70 лотів, за які в результаті торгів організатори отримали майже 19 млн. грн. Ще на 44 аукціони менеджери майданчика успішно залучили та підготували переможців. Вони поповнять бюджети різних рівнів ще на суму у понад 15 млн грн.

«Мабуть, найяскравішим аукціоном минулого тижня на нашому майданчику, були торги за нежитлові приміщення у Харкові по вулиці Конєва. Стартова ціна у 260 тисяч грн зросла аж до 11,5 млн грн. Тобто на 4425%. Велика конкуренція на аукціоні показала справжню ринкову ціну на приміщення та принесла додаткові надходження для бюджету Харківської міськради», – коментує торги директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Серед інших цікавих аукціонів – продаж легкового авто Chery Amulet DA11A 2007 року випуску. Торги відбувалися за голландською моделлю, де початкова вартість знижувалася. Проте подальші закриті цінові ставки знову підняли авто в ціні. І конкуренція на аукціоні виявилася не малою: 8 учасників.      

Серед іншого переможці через майданчик Української універсальної біржі придбали майно боржника ТОВ «Рубіжанський  краситель», ЗАТ «МСТ «Металургстрой», ПАТ «Жашківський маслозавод», десятки тонн металобрухту, необроблену деревину та багато іншого.