За один тиждень переможці майданчика УУБ принесли бюджетам

понад 10 мільйонів гривень

За минулий тиждень із 2 по 6 листопада аукціони Прозорро.Продажі принесли бюджетам різних рівнів понад 95 мільйонів гривень. Традиційно найбільше торгів успішно було оголошено через майданчик Української універсальної біржі – майже 20%. Ще більше 10% маркетплейс залучив та підготував переможців, завдяки яким бюджети поповняться на суму більше, ніж 10 мільйонів гривень.  

«Запорукою таких відмінних результатів на майданчику завжди були 2 фактори: технічний та людський. Тобто зручний і зрозумілий інтерфейс та кваліфікована професійна підтримка і допомога менеджерів, котрі консультують із усіх проблемних питань та супроводжують клієнтів до переможного завершення торгів»,– коментує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Серед найцікавіших аукціонів минулого тижня, де ціна зросла у сотні разів, наприклад, були торги за нежитлову будівлю у Києві на Автозаводській, 27-г, площею 24 кв. м. Об’єкт продавався на голландському аукціон. Проте від того, що початкова ціна була вдвічі меншою і ще знижувалася під час торгів, департамент комунальної власності Києва завдяки гібридному аукціону і великій конкуренції лише виграв, отримавши чималі додаткові кошти. При стартовій ціні у майже 1 300 грн, будівлю приватизували за 420 000 гривень. Тобто вартість зросла аж на 32 307%.  

Аналогічна ситуація була і на аукціоні із продажу нежитлової будівлі на Героїв Сталінграда, 39-д у столиці. За 20 кв. м. на торгах боролися аж 9 учасників. В результаті вартість зросла із 1 212 грн до 715 000 грн. Тобто на 58 993%.

«Запрошуємо до роботи на майданчику Української універсальної біржі, як організаторів, так і потенційних інвесторів. Адже у системі щодня оголошують десятки, а то й сотні нових аукціонів. Тільки минулого тижня на Прозорро.Продажі відбулося понад 1700 торгів»,– говорить Сергій Гладкий.