Лідер малої приватизації: майданчик УУБ охопив майже 40% цього напрямку торгів

Минулого тижня із 22 по 25 червня у системі Прозорро.Продажі відбулося понад 800 успішних аукціонів, які поповнять бюджети різних рівнів на суму у майже 500 млн грн. Найконкурентніші торги пройшли 25 червня і зібрали 14 учасників. Вони боролися за право придбати у Харкові у житловому будинку по вул. Дудинської, 4/6 нежитлові приміщення першого поверху. Стартова ціна за 37,6 кв. м. становила 68 822 грн. Потенційні інвестори запекло підвищували ставки в кожному раунді. За результатами торгів перемогу здобув учасник, котрий працював на майданчику Української універсальної біржі. За об’єкт приватизації він сплатить 2 млн грн.

«Пишаємося, що не лише допомогли успішно підготуватися та розробити переможну стратегію поведінки на аукціоні учасникові, а й постійно консультуємо організатора цих торгів під час оголошення аукціонів із малої приватизації - управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради. Інвестор отримав необхідні для його бізнесу приміщення у місті, а міськрада – додатковий дохід до бюджету. Адже вартість об’єкта зросла у 29 разів», – розповідає заступник директора Української універсальної біржі Ігор Рибальченко.

Загалом за рівнем доходів майданчик УУБ минулого тижня став беззаперечним лідером малої приватизації, охопивши 39,5% цього напрямку торгів. Серед інших цікавих об’єктів успішно приватизували ще кілька нежитлових приміщень у Харкові, Івано-Франківську, Ізмаїлі, Хмільнику, Шостці. Отримає нового власника і державне підприємство "Особливе конструкторське бюро "ЕЛМІС".

«Запрошуємо потенційних інвесторів до наступних аукціонів із малої приватизації. Серед цікавих лотів у липні будуть продавати два пасажирські літаки, майно виправної колонії в Одесі та Коцюбинському тощо», – повідомив Ігор Рибальченко.