Мала приватизація на офіційному майданчику Прозоро.Продажі

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
На офіційному майданчику Прозоро.Продажі – ТОВ “Українська універсальна біржа” виставлені об’єкти малої приватизації. Це рухоме та нерухоме майно, пакети акцій, підприємства, майнові комплекси та інша власність, яка на 100% належить державі. Вартість об’єктів – до 250 000 000 гривень. Переглянути всі пропозиції можна без реєстрації на сайті sale.uub.com.ua. Для участі в електронних торгах потрібно пройти просту та швидку реєстрацію на нашому майданчику.

Важливе про малу приватизацію на Прозорро.Продажі

Інформуємо наших користувачів, що:
 1. Мала приватизація на Прозоро.Продажі стосується державної нерухомості з Фонду держмайна України та комунальної власності (об'єкти виставляють селищні і міські ради).
 2. Стартова ціна лота визначається Аукціонною комісією на рівні балансової вартості, тобто ймовірність націнок від замовника – 0%. Раніше для визначення стартової ціни потрібно було робити оцінку, це займало більше часу і вимагало коштів.
 3. Аукціон з малої приватизації відбувається в 2 форматах: англійський та голландський. Перші торги проходять з поетапним збільшенням вартості лота. Якщо немає бажаючих – автоматичне оголошення аукціону з покроковим зниженням стартової ціни.
Правила електронних торгів однакові для всіх: юридичних або фізичних осіб.

Об’єкти малої приватизації на аукціонах Прозорро.Продажі

На акредитованому майданчику Prozorro.Sale ТОВ “Українська універсальна біржа” доступні всі лоти з малої приватизації, що створені у системі Прозоро.Продажі:
 • нежитлові приміщення;
 • частини нежитлових будівель;
 • комплекси споруд;
 • кінотеатри, магазини, клуби;
 • заводи, комбінати;
 • оздоровчі табори та бази відпочинку;
 • пакети акцій
 • обладнання та інше.
На офіційному майданчику Прозоро.Продажі також виставлені для малої приватизації об'єкти незавершеного будівництва. Це будівлі, споруди, будівництво яких завершено на 50-80 та більше процентів, за винятком тимчасових споруд, кіосків, навісів та іншого.

Переваги малої приватизації через Prozorro.Sale

Чим приваблюють користувачів sale.uub.com.ua онлайн-торги:
 • ринкова ціна об’єктів малої приватизації на Прозорро.Продажі;
 • нерухомість знаходиться по всій Україні;
 • можливість взяти участь в торгах з будь-якого куточка країни;
 • відсутність ризиків корупції та штучних обмежень.
Для участі в електронному аукціоні потрібно зареєструватися та внести гарантійний внесок. Останній повертається в повному обсязі в разі програшу на торгах. Якщо учасник переміг – сума гарантійного внеску враховується при оплаті лота. Для бізнесменів – це реальна можливість вигідно і без ризиків взяти участь в приватизації нерухомості та почати або розширити власну справу. На нашій платформі публікуються всі аукціони Prozorro.Sale. Моніторити лоти можна у відповідному розділі на сайті sale.uub.com.ua або підписатися на e-mail-розсилку нових аукціонів. Підписуйтеся на наш Telegram- чи Viber-бот, беріть участь в електронних аукціонах на акредитованому майданчику Prozorro.Sale – ТОВ “Українська універсальна біржа”!

title__
message_time__
m_text__