Більше одного мільярда за 4 дні: підсумки прозорих аукціонів за минулий тиждень

Не зважаючи на те, що минулого тижня було тільки 4 робочих дні, у системі Прозорро.Продажі відбулося майже 600 успішних аукціонів, за результатами яких бюджети різних рівнів отримають понад 1 мільярд гривень доходу.

Більше половини цієї суми виручили на аукціонах із продажу брухту чорних металів різних видів від Укрзалізниці. На 16 успішних торгах вони отримали майже 600 млн грн..

Також минулого тижня відбулося 2 успішних аукціони із приватизації спиртзаводів: Дубов’язівського МПД та Мишковицького МПД. Торги відзначилися високою конкурентністю та зростанням ціни об’єктів.

«Менеджери майданчика Української універсальної біржі активно працюють за напрямком із продажу спиртзаводів. Вони не лише допомагають учасникам подавати пропозиції на аукціони, а й організаторам успішно заводити лоти в систему. Наприклад, як це було із Дубов’язівським МПД. Тому запрошуємо до роботи на майданчику https://sale.uub.com.ua/. Проконсультуємо та супроводимо усіх учасників від початку і до підписання переможного договору», – розповідає директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Загалом минулого тижня на майданчику УУБ традиційно підготували чи не найбільше учасників аукціонів. Так за нежитлове приміщення у смт Зарічне на Рівненщині боролися аж 7 претендентів. Новим власником став інвестор, котрий працював на https://sale.uub.com.ua/. А держбюджет поповнився на суму у 1700200 грн, і це у майже 12 разів більше початкової ціни.