На майданчику УУБ учасники аукціонів вигравали торги у 6-9 конкурентів

Минулого тижня із 14 по 18 лютого у системі електронних торгів Прозорро.Продажі відбулося понад 1100 аукціонів. Серед найдорожчих та найцікавіших лотів були спецдозволи на видобуток надр на Рівненщині, Київщині, Херсонщині, Хмельниччині та Луганщині, єдиний майновий комплекс ДП «Дослідний завод Інституту імпульсних процесів і технологій НАНУ», металобрухт, земельні ділянки тощо.

На майданчику ТОВ «Українська універсальна біржа» менеджери активно залучали учасників до торгів та надавали їм повноцінну кваліфіковану допомогу у підготовці до потрібних аукціонів. Традиційно тут супроводили найбільше учасників до земельних торгів   - подали 35 пропозицій. Потенційні орендарі земельних ділянок, які брали участь в торгах на майданчику УУБ, виборювали перемогу у найконкурентніших аукціонах. Наприклад, за дві ділянки у 12,8 га та 12,7га  у Берестівській сільській територіальній громаді Запорізької області боролися по 6 орендарів. В обох випадках орендарем став учасник, котрий працював через маркетплейс УУБ.

«Запрошуємо аграріїв, представників забудовників та інших підприємців до подальших земельних торгів на майданчику УУБ. За три місяці роботи ринку на прозорих аукціонах ми довели свою надійність та відповідальність, повноцінно підготувавши разом із клієнтами найбільше пропозицій на торги. А з допомогою додаткових сервісів з пошуку земельних лотів, учасники ще й не втрачають час на моніторинг аукціонів. Потрібно лише підписатися на Земельний бот у Вайбері чи аналогічний Земельний бот у Телеграмі та обрати параметри пошуку», - говорить директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

Одним із най конкурентніших аукціонів минулого тижня були також торги за бурильно-крановий трактор Т-150 від Криворізької міської ради. За право його придбати боролися  9 учасників. Переміг клієнт майданчика УУБ, який підготував до торгів повний пакет документів та завантажив їх у систему у супроводі менеджерів маркетплейса. Стартова вартість трактора у ході торгів зросла більше, ніж втричі.  

Загалом на майданчику УУБ із 14 по 18 лютого допомогли підготувати до торгів понад 150 пропозицій учасників, більшість із яких стали переможними. За результатами торгів інвестори та орендарі, котрі працювали через маркетплейс УУБ, сплатять до бюджетів різних рівнів майже 35 млн грн.