Шовкорадгосп, будівля клубу, гараж: що придбавали на прозорих аукціонах

минулого тижня

Минулого тижня із 15 по 19 лютого у системі Прозорро.Продажі відбулося майже 700 успішних аукціонів. У підсумку до бюджетів різних рівнів надійде понад 420 млн грн. Між іншим конкуренція на деяких торгах просто вражала. Адже за окремі лоти відразу боролися по 12-17 учасників. А на аукціон за нежитлове приміщення на Голосіївському проспекті у Києві взагалі прийшов аж 31 потенційний інвестор. За 260 кв. м. стартову ціну із 1,2 млн грн вони підняли до 6,5 млн грн.  

Інший переможець за 2 млн грн придбав минулого тижня клуб у місті Берегово на Закарпатті. За привабливий лот змагалися 4 інвестори. Найвищою стала ставка учасника, котрий працював на майданчику Української універсальної біржі.  

Ще один цікавий лот – єдиний майновий комплекс ДП «Олександрійський шовкорадгосп» у Кіровоградській області. Перші аукціони із його приватизації інвесторів не привабили. А от на голландські торги, де спочатку ціна падає, зайшло відразу 2 учасники. Тож після падіння до 1,25 млн грн учасники знову розпочали «торгуватися» за радгосп. І вартість зросла до майже 1,6 млн грн. А перемогу здобув учасник, котрий працював через майданчик https://sale.uub.com.ua/.

«Загалом майданчик УУБ серед лідерів за кількістю підготовлених учасників до аукціонів та, відповідно, за кількістю переможців. Із майже 80 виграних торгів більшість традиційно купували необроблену деревину, орендували державне та комунальне майно. Тож зарошуємо потенційних інвесторів та орендодавців до наступних прозорих аукціонів на нашій платформі. Допоможемо у підготовці та забезпечимо якісну технічну підтримку», –  підсумовує заступник директора Української універсальної біржі Ігор Рибальченко.