Івано-Франківський КХП виставили на приватизацію

Регіональне відділення ФДМУ виставило на приватизацію єдиний майновий комплекс державного підприємства «Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів». Аукціон із його продажу відбудеться 19 грудня.

Чим же привабливий для потенційних інвесторів об’єкт?

Підприємство розташоване на околиці Івано-Франківська у с. Микитинці. На балансі ЄМК 58 об’єктів нерухомості та інфраструктури. Окрім складів та елеваторів, тут є також млин та комбікормовий завод. А це означає, що підприємство може забезпечити повний цикл: очищення, сушіння, складування зерна від моменту збору врожаю і до його реалізації.

Загальна площа усіх будівель та споруд – понад 46,7 тис. кв. м.

Потужності одночасного зберігання елеватора – 79 тис. т. пшениці. Трьохсортний помел зерна – 150 т. за добу, а односортний помел жита – 35 т. за добу.

Окрім того, у підприємства зареєстровані 2 земельні ділянки у 12,3 га та 14 одиниць транспортних засобів і спецтехніки. Є радянське та австрійське обладнання. Наявні залізнична та автомобільна дороги з відповідною інфраструктурою.

Стартова вартість приватизації на аукціоні – від 52,7 млн грн.

Лот цікавий та перспективний. Тож привабливий для багатьох інвесторів. Майданчик Української універсальної біржі запрошує усіх бажаючих до аукціону. Ви не лише отримаєте кваліфіковані консультації із усіх питань підготовки, а й матимете повний супровід менеджерів у роботі.