Більше 60 переможців за 3 дні: підсумки торгів на майданчику

Української універсальної біржі

Минулого тижня із 11 по 13 жовтня на Прозорро.Продажі відбулося майже 600 успішних аукціонів, за результатами яких бюджети різних рівнів отримають понад 100 млн грн. Не зважаючи на короткий робочий тиждень, на майданчику Української універсальної біржі повноцінно та оперативно підготували до торгів більше 60 переможців.

Найконкурентніші торги минулого тижня збирали по 24 учасники. Саме стільки претендентів було на мотоцикл Дефіант ДТ 250 та на легковий автомобіль Шевроле Нива. Обидва лоти виставляло на торги Головне управління Національної поліції у м. Києві. І після запеклих торгів перемогу в обох аукціонах здобули інвестори, котрі брали участь на майданчику Української універсальної біржі. Вітаємо переможців!

Серед інших цікавих лотів через майданчик УУБ учасники придбали спецдозвіл на геологічне вивчення та видобування бурштину у Рівненській області на 5 років, комерційну нерухомість майже на 1800 кв. м. у Краснограді Харківської області тощо.

«Запрошуємо учасників до наступних цікавих аукціонів на майданчику УУБ. Серед таких у листопаді – уже перші земельні торги. Кілька лотів: земельна ділянка у 2,5 га у Вінницькій областіземельна ділянка у 8,6 га в Одеській області біля траси Київ-Одеса та багато пропозицій з права оренди ділянок на території сільських рад. А щоб не пропустити цікавий по землі аукціон, пропонуємо підписатися на спеціальний Земельний бот у телеграмі. Задаєте потрібні параметри: оренда чи продаж, регіон, площа, можна навіть кадастровий номер, – і усі відповідні оголошення після публікації приходитимуть відразу на ваш мобільний», – пояснює директор ТОВ «Українська універсальна біржа».