На майданчику Української універсальної біржі оголосили

перші аукціони із продажу землі

Перші лоти із продажу сільськогосподарської землі уже оголошено. На майданчику Української універсальної біржі ще 8 жовтня допомогли виставити на продаж земельну ділянку в Одеській області: https://sale.uub.com.ua/auction/LSE001-UA-20211008-48623/. Розташована вона поблизу траси Київ-Одеса. Площа -  8,6 га. Знаходиться біля села Троїцьке Любашівського району. Ділянка – у формі трикутника, сільськогосподарського призначення.  Проте для нових власників можливе переоформлення і використання її під будівництво промислових і комерційних об'єктів, автозаправок, складів, заводів, автосалонів, гостинно-ресторанного комплексу тощо. Поблизу знаходяться два селища, де є комунікації.

Окрім продажу ділянок представники органів місцевого самоврядування виставлятимуть на аукціони права оренди на сільськогосподарські землі державної та комунальної власності. Наприклад, кілька таких лотів уже завела Тавричанська сільська рада Херсонської області: https://sale.uub.com.ua/auctions/company-26519001/.  

«Запрошуємо усіх бажаючих на консультації та торги на майданчику Української універсальної біржі: https://sale.uub.com.ua/. Наші менеджери супроводять у підготовці до аукціону. Хто ж бажає не пропустити цікавий лот у необхідному регіоні, чи торги за конкретну ділянку (за кадастровим номером), підписуйтеся на спеціально створений Телеграм бот з пошуку земельних торгів: https://t.me/land_uub_bot», – інформує директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

Також експерти майданчика УУБ запрошують учасників земельних торгів на навчальні вебінари, які відбудуться 19 та 20 жовтня о 10.00 год. Як працювати на земельних торгах та реєструватися на електронному майданчику, які документи потрібно підготувати організаторам для виставлення ділянки на продаж чи оренду, а покупцям та орендарям для участі у торгах, – про все детально 19 жовтня  розкажуть продавцям та представникам органів місцевого самоврядування, 20 жовтня – покупцям та орендарям.