Як купити землю сільськогосподарського призначення через Прозорро

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
Наразі влада анонсує початок відкритого продажу землі вже з кінця 2019 р. Зробити цей процес максимально прозорим та ефективним нашій країні цілком до снаги – для цього лише потрібно дати дозвіл проводити подібні аукціони через електронну систему ProZorro.Sale.

Чому продаж паїв в майбутньому варто проводити через офіційні майданчики Прозорро?

Питання зняття мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення в суспільстві активно обговорюється протягом останніх 10 років. Зараз представники влади ведуть перемовини зі Світовим банком щодо створення в Україні ефективної моделі ринку землі. Під час офіційного візиту до Туреччини 8 серпня 2019 р. Президент наголосив, що земельна реформа буде проведена вже цього року, а наступного в нашій країні сформують ринок землі принципово нової якості – його розмір за прогнозами експертів сягне 40 млн. га. Проблема продажу паїв завжди відкладалася саме через відсутність прозорого механізму торгів, а також великого ризику зловживань та порушень законодавства в аграрній сфері. На щастя, зробити процедуру реалізації земельних паїв чесною та відкритою зовсім не складно, адже саме для цього у 2016 р. і була запущена електронна система Прозорро.Продажі. Мета діяльності онлайн-платформи ProZorro.Sale полягає в швидких, ефективних та повністю відкритих для громадськості продажах не тільки державного і комунального, а й приватного майна. Якщо говорити конкретніше, через підключений до системи електронний майданчик «Української універсальної біржі» всі учасники отримують рівний доступ до ексклюзивних активів та ресурсів, що продаються на публічних аукціонах. Подібний підхід унеможливлює будь-які спекуляції та шахрайські схеми, що могли б виникнути в процесі продажу землі сільськогосподарського призначення, відповідно, в майбутньому ДП «Прозорро.Продажі» найкраще захистить інтереси продавців та покупців землі.

Переваги продажу землі сільськогосподарського призначення через майданчик «Української універсальної біржі»

Багатьох селян зняття мораторію на продаж землі хвилює в першу чергу через ризик масового скуповування земельних паїв з подальшим формуванням окремої еліти землевласників-монополістів. Уникнути цього допоможуть певні регулятивні норми, які мають чітко давати відповіді на наступні запитання:
  • хто і за яких умов може здійснювати продаж землі?
  • хто та в яких обсягах матиме право на її придбання?
  • чи можна буде перепродати куплену землю і через який термін?
  • як буде встановлюватися та регулюватися ціна на землю сільськогосподарського призначення?
Варто зазначити очевидні переваги переведення процесу купівлі-продажу земельних паїв в незалежну систему Прозорро.Продажі: якщо учасник захоче продати чи купити землю через електронний майданчик sale.uub.com.ua, інформація по виставленому лоту буде відкрита для всіх – за проведенням аукціону зможуть спостерігати журналісти, громадські активісти та просто небайдужі громадяни. До того ж, продаж паїв через публічні торги дозволить її власнику отримати максимальний прибуток – спеціалісти УУБ з радістю вам у цьому допоможуть!

title__
message_time__
m_text__ vibtn__