Рекордне зростання ціни у понад 6 тисяч разів, – підсумки прозорих аукціонів минулого тижня

Минулого тижня з 5 по 9 квітня у системі Прозорро.Продажі відбулося понад 600 успішних аукціонів, які принесли бюджетам різних рівнів понад 126 млн грн.  Найконкурентніші торги збирали по 11, 17 і навіть 20 учасників. Відповідно, і вартість об’єктів на таких аукціонів зростала у рази.

Наприклад, за будівлю у Києві у 20 кв. м. на проспекті Оболонському, 22г претендувало 11 інвесторів. Торги відбувалися за голландською моделлю, коли стартова ціна знижена вдвічі і вартість об’єкта спочатку знижується. Після зупинки падіння ціни учасники починають робити ставки на зростання. Проте на аукціоні інвестори відразу зупинили падіння ціни у 1606 грн і почали подавати свої цінові пропозиції. Найвищою стала ціна у 4 050 100 грн. Зростання відбулося у 2,5 тисячі разів. Переможцю допомогли завантажити пропозицію, необхідні документи та повноцінно підготуватися до торгів на майданчику Української універсальної біржі.

Аналогічно відбувся і аукціон за інше приміщення у столиці: на Північній, 14а. Голландські торги учасники зупинили з першого кроку, а в закритих цінових пропозиціях вартість зросла із стартових 635 грн до 4 000 099 грн. Переможець цих торгів також працював через майданчик УУБ.

«Запрошуємо до прозорих аукціонів усіх учасників. Проконсультуємо та надамо повний супровід у підготовці до торгів як покупцям деревини та металобрухту, так і потенційним інвесторам з малої приватизації та орендарям. Швидко та зручно можна відстежувати оголошення із продажу та оренди не лише на майданчику https://sale.uub.com.ua/PositionList.aspx, а й через мобільні додатки Вайбер чи Телеграм», – розповідає директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.