На прозорих аукціонах лісові господарства уже отримали дохід у понад 600 млн грн

Більше 600 млн грн. Такий дохід уже отримали лісові господарства України за результатами торгів у системі Прозорро.Продажі. В середньому ціни на необроблену деревину збільшувалися на майже 11%, а учасниками торгів стали понад 860 інвесторів.

Беззаперечним лідером ринку залишається майданчик Української універсальної біржі, який охопив понад 20% цього напрямку торгів. Переможці, котрі працювали через цей маркетплейс, сплатили понад 126 млн грн.

«На майданчику успішно підготували переможців для більше, ніж 1 тисячі аукціонів. І це досить високий показник, якщо врахувати, що загалом у системі відбулося 3,5 тисячі торгів. Менеджери нашого маркетплейса  вдало поєднали багаторічний досвід біржі у торгах необробленою деревиною та успішну роботу у системі Прозорро.Продажі. Тому запрошуємо деревообробників до прозорих аукціонів: у нас ви матимете кваліфікований супровід менеджерів та якісну технічну підтримку», – коментує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.  

До речі, щомісяця зростає і відсоток успішних торгів, тобто тих, на які прийшли учасники і які відбулися. Якщо у жовтні-листопаді таких було 21% та 29 % відповідно, то уже у грудні та лютому ця цифра сягнула 57%. Аукціони із необробленої деревини стають все більш затребуваними та конкурентнішими.