Сьогодні прийняти участь в аукціоні з продажу необробленої деревини покупці можуть через офіційні електронні майданчики, підключені до системи Прозорро.Продажі. Зараз цей напрямок бізнесу є надзвичайно важливим, адже держава тільки виграє від розвитку ринку по реалізації лісу-кругляка та деревини через сучасну систему онлайн-аукціонів.

Для чого потрібен аукціон необробленої деревини?

На електронних торгах необробленою деревиною лісові господарства виставляють на продаж дерев'яні товари, які отримують при розділенні повалених дерев та колод на окремі частини для їх подальшої переробки. З 2016 р. через ДП “Прозорро.Продажі” успішно реалізується різноманітне державне та комунальне майно – удосконалена система стабільно забезпечує швидкий, ефективний та повністю прозорий продаж лісу кругляка. Всі торги проходять публічно – відкритість для громадськості дозволяє уникати порушень законодавства, корупційних схем та виплати незаконних відкатів «своїм» кандидатам. Завдяки переходу до електронної системи у будь-який час та у будь-якому місці всі зацікавлені сторони можуть спостерігати за проведенням торгів, вносити зауваження та подавати скарги.

Як взяти участь в електронних торгах з продажу необробленої деревини

Для участі в аукціонах з продажу лісу-кругляка користувачі мають зареєструватися на офіційному електронному майданчику Прозорро.Продажі. По суті підлаштовані під неї онлайн-платформи виступають посередниками між підприємствами, що з дозволу держави займаються лісозаготівлею, та потенційними покупцями необробленої сировини. Так, на сайті «Української універсальної біржі» учасники аукціону з продажу необробленої деревини отримують доступ до особистого кабінету, де можна не тільки дізнатися детальну інформацію про актуальні торги, а й подати заявку та спостерігати за їх перебігом. Інноваційність системи Прозорро.Продажі полягає у повній відкритості та публічності процесу – до завершення торгів замовник жодним чином не взаємодіє з авторами ставок, а перевірка наданої документації відбувається вже після проведення аукціону.

Взяти участь у аукціоні з реалізації необробленої деревини на sale.uub.com.ua

Завдяки «Українській універсальній біржі» брати участь в електронних торгах з продажу лісу-кругляку та необробленої деревини може будь-яке підприємство, фізична особа чи громадянин України. Для цього необхідно:
  1. зареєструватися на електронному майданчику;
  2. вивчити перелік представлених пропозицій;
  3. обрати потрібний лот;
  4. ознайомитися з умовами реалізації майна;
  5. подати заявку на участь у торгах через особистий кабінет на сайті УУБ;
  6. зробити ставку;
  7. пройти кваліфікацію;
  8. перемогти в аукціоні та підписати договір.
На майданчику УУБ учасники можуть брати участь в аукціонах з продажу дров’яної деревини твердих порід промислового призначення, хвойних і круглих лісоматеріалів, тирси, відходів та паливних дров. На сайті sale.uub.com.ua можна побачити всі пропозиції, що відображаються на офіційній платформі Прозорро.Продажі. Щодня ми інформуємо клієнтів про нові аукціони, а персональний менеджер при необхідності надасть вичерпну консультацію щодо проведення торгів та користування майданчиком. Біржа працює на ринку з 1997 р. – вона є однією з найдосвідченіших організацій у цій сфері та надає весь комплекс послуг з купівлі та продажу майна будь-якої форми власності. Підписуйтеся на наш Telegram- чи Viber-бот та першими отримуйте сповіщення про появу нових аукціонів.