Чверть ринку необробленої деревини на Прозорро.Продажі за майданчиком Української універсальної біржі

 Відповідно до Постанови Кабміну від 4.12.2019 року №1178 «Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини» із 1 лютого 2020 року частину лісоматеріалів профільні господарства повинні виставляти на торги у системі Прозорро.Продажі.

За 5 місяців дії Постанови уряду лісівники оголосили майже 12,5 тисяч аукціонів та отримали понад 150 млн доходу. Із них 42 млн. за останній місяць червень.

«Торги необробленою деревиною – це один із перших напрямків ще біржових торгів, за яким працювали менеджери Української універсальної біржі. Тож коли частина таких аукціонів перейшла у систему Прозорро.Продажі, експерти нашого електронного майданчика одними із перших включилися в роботу і почали залучати як потенційних інвесторів, так і організаторів на торги. Завдяки чому нині ми охоплюємо майже чверть ринку необробленої деревини у системі Прозорро.Продажі», - розповідає директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.     

У червні електронний майданчик Української універсальної біржі традиційно зберігав лідерські позиції. Загалом за 5 місяців за рівнем доходів від охопив понад 28% ринку необробленої деревини.

Нагадаємо, що згідно із Постановою Кабміну під експериментальний проект підпадають лісокористувачі, чистий дохід яких за результатами 2018 року становив не менше 10 млн. гривень включно. Вони зобов’язані виставляти на Прозорро.Продажі не менше ніж 25% щомісячних запланованих обсягів заготівлі необробленої деревини в обсязі не менше ніж 150 куб. метрів або за стартовою ціною лота не менше ніж 200 тис. гривень.

Для потенційних покупців наголошуємо, що працюючи на майданчику Української універсальної біржі, ви не лише матимете доступ до усіх лотів на Прозорро.Продажі, а й отримаєте кваліфікований супровід під час підготовки до торгів. Уся необроблена деревина на Прозорро. Продажі тут: https://sale.uub.com.ua/filter/wood.