У яких містах найактивніше передають комунальне майно в оренду

У Прозорро.Продажі склали рейтинг міст за активністю передачі комунального майна в оренду у І кварталі 2021 року. Враховували як відсоток успішних аукціонів, так і показник конкуренції на торгах. Серед п’ятірки лідерів назвали місто Борислав, що на Львівщині, місто Київ, Бориспіль на Київщині, Суми та Ужгород.

«Ми вітаємо лідерів рейтингу із успішними аукціонами та додатковими надходженнями до бюджетів. Пишаємося, що наш майданчик також зробив вклад у цей результат. Адже наш менеджери підготували чимало учасників до аукціонів із оренди комунального майна, котрі перемогли на торгах та стали новими орендарями», - коментує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Наприклад, за оренду 168, 5 кв.м. нежитлових приміщень у Борисполі по вул. Київський Шлях, 77 змагалися 6 учасників. Стартова плата за місяць була у 13 809 грн, проте у ході торгів учасники підняли її до 55 000 грн. Перемогу здобув підприємець, котрий працював на електронному майданчику УУБ.

Інший приклад у Сумах, де менеджери маркетплейса УУБ успішно підготували переможців відразу на кілька аукціонів: за нежитлові приміщення по вул. 20 років Перемоги, 13нежитлові вбудовані приміщення у будинку культури по вул. Шкільній, 47а та інші.

Загалом аукціони із оренди державного та комунального майна у І кв. 2021 року принесли бюджетам різних рівнів майже 19,5 млн грн. При цьому орендарі отримали необхідні для їхнього бізнесу приміщення.

«На прозорих аукціонах ще багато цікавих пропозицій із оренди комунального майна як у великих містах, так і в невеликих селищах. Запрошуємо до аукціонів як організаторів, так і потенційних орендарів. Проконсультуємо та супроводимо у підготовці. Усі об’єкти оренди знайдете на https://sale.uub.com.ua/filter/leasehold», - говорить Сергій Гладкий.