Прозорро.Продажі - оренда нерухомості

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
ТОВ “Українська універсальна біржа” – офіційний майданчик Prozorro.Sale. На нашій платформі можна здати або взяти в оренду нерухомість за допомогою системи Прозорро.Продажі. Орендодавцями виступають державні підприємства, в тому числі комерційні організації. Один з постійних замовників – АТ «Укрпошта». Географія вибору об'єкта нерухомості для оренди – вся Україна.

Яку нерухомість виставляють в оренду через Прозоро.Sale?

В системі Прозорро.Продажі здаються в оренду приміщення:
 • вільного призначення – передбачає можливість вибору: орендар самостійно визначає, для яких цілей обладнати об'єкт оренди (кафе, магазин або інша прибуткова або неприбуткова справа);
 • комерційна нерухомість – приміщення з певним призначенням, наприклад, під офіс або інше, що використовується з метою отримання прибутку;
 • складського призначення – найчастіше окремі будівлі або приміщення на першому поверсі, з окремим входом, які зручно використовувати під склад (можуть бути з комунікаціями або без них).
На акредитованому майданчику Prozorro.Sale ТОВ “Українська універсальна біржа” можна також взяти в оренду: торговельні павільйони, гаражі, бази відпочинку та іншу нерухомість.

Переваги оренди через Прозорро.Продажі для бізнесу

Орендувати нерухомість, скориставшись можливостями системи електронних аукціонів Prozorro.Sale вигідно і просто:
 • Приміщення державних та комунальних підприємств часто знаходяться в комерційно привабливих та людних місцях. Тому можна вигідно орендувати нерухомість в будь-якому куточку України для розширення або початку бізнесу.
 • У власності держпідприємств різні об'єкти: від офісних кабінетів до цілих будинків. Свій варіант оренди державної нерухомості зможуть знайти як великі компанії, так і представники середнього, малого бізнесу.
 • Договір оренди з держпідприємством складається на певний термін і з чітко визначеними умовами. Орендар може бути впевнений, що всі права і обов'язки сторін будуть виконані, оскільки договір є публічним.
 • Приміщення здаються в довгострокову оренду. Термін – від 6 місяців і більше. Зручно, що не потрібно щомісяця продовжувати договір або постійно шукати для бізнесу нову будівлю.
Оренда нерухомості через офіційний майданчик Прозорро.Продажі вигідна і орендодавцю. Адже на платформі sale.uub.com.ua збираються учасники зі всієї України. Ваша пропозиція не залишиться без уваги. У торгах беруть участь мінімум 2 учасника. Онлайн-аукціон працює за принципами вільної конкуренції, публічності, доступності та ефективності.

Пам'ятка для наших користувачів, які планують орендувати нерухомість через Прозорро.Продажі

Основні правила електронних торгів на sale.uub.com.ua:
 1. Для участі в аукціоні зареєструйтесь на офіційному майданчику ТОВ “Українська універсальна біржа”.
 2. Брати участь в електронних торгах можуть фізичні та юридичні особи.
 3. Торги в розділі «Оренда нерухомості» проходять на підвищення ціни, тобто початкова вартість лота поетапно збільшується під час аукціону.
 4. Користувачі повинні бути готові внести певну суму гарантійного внеску, щоб взяти участь в торгах.
Залишилися додаткові питання? Задавайте їх нашим менеджерам, телефонуйте на гарячу лінію + 38 (044) 332-20-33! Підписуйтеся на наш Telegram- чи Viber-бот та першими одержуйте сповіщення про появу нових аукціонів.

title__
message_time__
m_text__