Минулого тижня на майданчику УУБ підготували більше 100 переможців прозорих аукціонів

Минулого тижня із 22 по 26 листопада на Прозорро.Продажі відбулося майже 900 успішних аукціонів. За результатами торгів бюджети різних рівнів отримають близько 350 млн грн. Беззаперечним лідером став майданчик Української універсальної біржі, який охопив до 20% торгів за рівнем доходів. Саме його менеджери залучили інвестора до найдорожчого лота тижня. Ним став єдиний майновий комплекс ДП «Уладівський спиртовий завод» на Вінниччині. При стартовій ціні у 23,1 млн грн, учасник приватизує його за 50 млн грн.

«Успішна приватизація Уладівського спиртзаводу – це подвійна гордість для нашого майданчика. Адже наші менеджери супроводжували у підготовці до аукціону не лише інвестора, а й організатора торгів. Тож пишаємося, що допомогли йому продати лот за ціною, що більше ніж удвічі перевищує стартову. В той же час учасник за прийнятною для себе вартістю придбав підприємство для розвитку бізнесу», – підсумовує директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

Аналогічно успішним та прибутковим став минулого тижня і аукціон із оренди складів «Червоні пакгаузи» в Одеському морському порту. На лот претендувало 4 учасники. Завдяки професійним консультаціям менеджерів у підготовці до торгів, перемогу здобув орендар, котрий брав участь через майданчик УУБ. При стартовій ціні у 138 тис  грн  на місяць, організатор буде отримувати  майже у 10 разів більше: 1,3 млн грн. щомісяця. І тут також організатор – РВ ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях – працював  на майданчику УУБ.

Загалом минулого тижня майданчик Української універсальної біржі охопив майже 30% торгів за напрямками малої приватизації, оренди державного та комунального майна, земельних торгів (за кількістю переможців).

Так із 22 по 26 листопада відбулося 74 аукціони із продажу та оренди землі. У 20 із них перемогу здобули учасники, котрі працювали через майданчик УУБ. А конкуренція, варто зазначити, була досить великою. Наприклад, за оренду двох лотів (ділянки у 10 та 12 га сільськогосподарського призначення) Верхньодніпровської міської ради змагалося по 12 потенційних орендарів. В обох аукціонах перемогу здобув учасник на майданчику УУБ.

«Загалом на електронних аукціонах уже оголосили близько 1,3 тисячі земельних торгів. Тож запрошуємо до аукціонів. На майданчику УУБ учасники матимуть професійні консультації та повний супровід у підготовці. Нагадуємо, що для зручності  пошуку необхідних лотів у нас створили спеціальних ботів у мобільних додатках: Земельний бот у Вайбері  та Земельний бот у Телеграмі. Тисячі користувачів уже оцінили їхні переваги. Запрошуємо скористатися», – говорить Сергій Гладкий.