Учасники аукціонів із малої приватизації працюють через майданчик УУБ

Минулого тижня на Прозорро.Продажі відбулося більше однієї тисячі відкритих та конкурентних аукціонів, за результатами яких бюджети різних рівнів поповняться на суму у понад 900 млн грн. Найбільше учасників до аукціонів із малої приватизації підготували на майданчику ТОВ «Українська універсальна біржа», охопивши, відповідно, третину цього напрямку торгів. Серед найдорожчих лотів, за які була досить великою конкуренція, – нежитлові приміщення в Одесі на вул. Велика Арнаутська, 96. За 706 кв. м. на першому та другому поверхах стартова ціна становила 5,6 млн грн. На об’єкт приватизації претендувало 8 потенційних інвесторів. Тож ціна у ході торгів зросла майже вдвічі і сягнула 10,1 млн грн. Завдяки фінансовій спроможності та професійному супроводу менеджерів маркетплейса, перемогу здобув учасник, котрий працював через майданчик УУБ.

«Вітаємо усіх переможців, котрі працювали через майданчик ТОВ «Українська універсальна біржа». Минулого тижня наша професійна команда залучила та допомогла підготуватися до торгів більше 160 потенційним покупцям та орендарям. Адже завдяки багатьом додатковим сервісам, на нашому маркетплейсі легко та зручно не лише брати участь в аукціонах, а й знаходити чи відслідковувати конкретні лоти. Для цього у нас працює кілька мобільних ботів та фільтри пошуку на сайті», – інформує директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

Так потенційні покупці об’єктів малої приватизації, активів майна банкрутів, спецдозволів на видобуток надр, металобрухту та орендарі вантажних вагонів, державного та комунального майна можуть отримувати повідомлення про цікаві лоти одразу на свій мобільний. Для цього потрібно підписатися у зручному мобільному додатку на Вайбер-бот чи Телеграм-бот.

Для тих же, хто цікавиться виключно земельними торгами, комфортно буде моніторити аукціони за допомогою спеціальних Земельних ботів у Вайбері чи Телеграмі. Підписуйтеся, обирайте необхідні параметри ділянки (оренда чи продаж, регіон, площа тощо) та не витрачайте час на пошук потрібних лотів. Бот сам надішле повідомлення про аукціон, як тільки такий оголосять у системі Прозорро.Продажі.