Фонд держмайна вперше оприлюднив повний перелік об’єктів, що підлягають приватизації

Усі об’єкти державної власності, які підлягають приватизації, в одному спискові. Повний перелік Фонд державного майна України оприлюднив вперше.

Для зручності його умовно поділили на кілька блоків – державні пакети акцій, єдині майнові комплекси державних підприємств, окреме майно, об’єкти незавершеного будівництва та об’єкти соціально-культурного призначення.

Загалом у переліку понад 700 об’єктів. Серед них, як невеликі, на зразок, погребів, адмінбудівель у 40 або 90 кв. м., чи то й просто металевої ємності на 400 кубічних метрів, так і великі цілі комплекси. Наприклад, дитячий оздоровчий табір чи база відпочинку у Шосткинському районі Сумської області, літній кінотеатр у Херсоні, Новодністровська державна швейно-трикотажна фабрика чи ДП «Івано-Франківський котельно-зварювальний завод».

Усі об’єкти виставлятимуть на приватизацію через систему ProZorro.Продажі.

«Загалом мала приватизація на Прозорро стартувала у серпні 2018 року. За цей час було проведено більше 5 тисяч аукціонів, на яких продали об’єктів на 1,88 млрд грн. При чому в середньому ціна за лот виростала на більше, ніж 60%.

Нагадую, що експерти Української універсальної біржі безоплатно супроводжують учасників аукціонів із усіх юридичних та технічних питань під час реєстрації на нашому майданчику та підготовки до потрібних аукціонів. Тож запрошуємо до співпраці усіх бажаючих», - коментує директор УУБ Сергій Гладкий.

Повний перелік об’єктів ФДМУ, що підлягають приватизації.