Минулого року найбільше пропозицій на земельні торги підготували на майданчику УУБ

У 2023 році відбулося майже 6400 успішних е-аукціонів із продажу та оренди земельних ділянок. При цьому найбільше торгів було в останньому кварталі: по 700 і більше щомісяця.


Найбільше пропозицій на земельні торги у 2023-му учасники подавали через майданчик ТОВ «Українська універсальна біржа»: понад 2170. А це свідчить
про професійність, надійність та досвідченість команди майданчика УУБ. Адже багато потенційних орендарів та покупців брали участь не в одних торгах і для наступних аукціонів уже впевнено обирали саме цей майданчик.


Серед найцікавіших ділянок, які придбали покупці через маркетплейс УУБ - комерційні землі у Чернівцях, Києві, на Львівщині, Кіровоградщині тощо, рекреаційні – на Івано-Франківщині. І, звичайно, сільськогосподарські наділи – на Київщині, Дніпропетровщині, Кіровоградщині, Полтавщині тощо. Загалом тут придбали майже півтори сотні різних ділянок.


Переважна ж більшість учасників ділянки орендували по всій території України. Такі лоти у користування здавали на 7 чи 10 років. Серед сільськогосподарських наділів були не лише орні землі, а й пасовища та сінокоси.


У 2024-му земельні аукціони продовжуються. І агровиробники підбирають цікаві для оренди ділянки, щоб уже навесні повноцінно працювати на них. Нині у системі онлайн аукціонів понад 1 тисячу оголошень із оренди та продажу землі. Переглянути їх та обрати цікавий лот за потрібними параметрами можна на сайті майданчика УУБ. А от відстежувати нові оголошення без витрачання часу зручно з допомогою Земельного боту у Телеграмі. Потрібно лише підписатися на  нього, обрати необхідні параметри і чекати. Бот сам надішле вам оголошення, як тільки ділянка із такими даними з’явиться на торгах.