7 травня відбудеться аукціон із приватизації першого комбінату хлібопродуктів

У Фонді держмайна України ще наприкінці минулого року анонсували підготовку до приватизації комбінатів хлібопродуктів. І от у квітні 2021-го оголосили уже перший аукціон із продажу Дунаєвецького КХП, що на Хмельниччині. Торги відбудуться 7 травня. Підприємство виробляє  продукти борошномельно-круп'яної промисловості, а також займається оптовою торгівлею зерном.

У складі лоту будівлі та споруди загальною площею майже у 80 тисяч м², серед яких адміністративний будинок, пекарня, елеватори, млинзавод, лабораторія, склади, цехи, гаражі та інші господарські будівлі.

Наявне технологічне обладнання, а також необхідні комунікації: водопостачання, електропостачання, каналізація, під'їзні шляхи.

Стартова ціна єдиного майнового комплексу ДП «Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів» складає 187 637 810 грн.

«Запрошуємо потенційних інвесторів до першого аукціону із приватизації КХП. Прийом пропозицій триватиме до 6 травня на https://sale.uub.com.ua/auction/UA-PS-2021-04-09-000027-2/. Менеджери майданчика нададуть повний кваліфікований супровід у підготовці до торгів. Переможних аукціонів», – говорить директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Загалом, планують у ФДМУ, що у першому півріччі 2021-го приватизують на прозорих аукціонах 3 працюючих КХП: окрім Дунаєвецького, ще Радивилівський у Рівненській області та Новопокровський на Харківщині. Наступними будуть непрацюючі КХП: Ніжинський у Чернігівській області, Івано-Франківський та Полтавський. Піде на приватизацію також Неполоховецький КХП у Чернівецькій області, який у робочому стані.

Пізніше додали, що на приватизацію також підуть Вознесенський КХП (Миколаївська обл.) та Батьовський КХП (Закарпатська обл.).