У січні учасники земельних торгів обирали майданчик УУБ

Протягом січня 2022 року відбулося майже 550 успішних електронних онлайн аукціонів із продажу та оренди землі. За їхніми результатами бюджети різних рівнів отримають більше 155 млн грн., із яких третина – це орендна плата за ділянки, яку міста, села та селища будуть отримувати щороку.

Беззаперечним лідером січня за кількістю підготовлених та поданих пропозицій на земельні торги уже традиційно став майданчик ТОВ «Українська універсальна біржа». Майже 160. Потенційні орендарі та покупці ділянок обирають майданчик, де завжди мають максимум сервісів: якісну технічну підтримку, повний супровід кваліфікованих менеджерів та зручні мобільні сервіси із моніторингу земельних лотів, завдяки яким своєчасно отримують інформацію і не пропускають цікаві для них земельні лоти. Користуватися останніми досить легко: потрібно лише підписатися на Земельний бот у Вайбері чи на аналогічний Земельний бот у Телеграмі . Потім обирати параметри пошуку ділянки: регіон, площа, тип власності тощо, – і бот сам надсилатиме повідомлення про нові оголошення за обраними критеріями.

Саме орендарі, котрі брали участь у торгах через майданчик УУБ, стали переможцями за 6 ділянок на території Черняхівської селищної ради на Житомирщині. Загальна площа орендованих угідь – більше 80 га, а орендна плата, яку отримуватиме селищна рада протягом 10 років – 1,8 млн грн.. Конкуренція за ділянки була досить високою – по 5-7 учасників. Тож лише фінансова спроможність та повноцінний кваліфікований супровід від менеджерів майданчика допомогли впевнено здобути право оренди.

7 потенційних орендарів претендували, наприклад, і на ділянку в 11 га на Одещині (Зеленогірська селищна рада Подільського району). Під час торгів вартість ділянки зросла у 5 разів.

Успішно готують на майданчику УУБ і покупців земельних ділянок. Наприклад, у Канівському районі на Черкащині учасник придбав сільськогосподарську  ділянку у 4,8 га за 256,2 тис грн..

«Запрошуємо учасників до наступних земельних торгів на майданчику ТОВ «Українська універсальна біржа». Нині у системі понад 1100 актуальних пропозицій із оренди та продажу ділянок. І наша команда професіоналів допоможе учасникам підготуватися до будь-якого аукціону, не залежно від регіону розташування ділянки, площі чи суми лоту»,– говорить директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

Нагадаємо, що загалом маркетплейс УУБ став беззаперечним лідером системи Прозорро.Продажі за підсумками 2021 року серед діючих електронних майданчиків.