На майданчику УУБ з’явилися перші аукціони

на квоти із вилову риби

9 лютого у системі Прозорро.Продажі з’явилися перші аукціони з права на укладення договорів на право спеціального використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах). Організатор - Державне агентство меліорації та рибного господарства України. Нині воно оголосило до 50 аукціонів з промислу – права використання водних біоресурсів на р. Дунай, Дніпровсько-Бузькій гирловій системі, Пониззі р. Дністер та Дністровському лимані, Дніпровському, Кременчуцькому та Київському водосховищах.

У лотах серед біоресурсів, на які користувач отримає право на спеціальне використання до кінця поточного року, оселедець чорноморський, судак, лящ, тараня (плітка), сазан (короп), раки, щука, сом, плоскирка, піленгас, в’юн, окунь, бички, краснопірка, чехоня, хамса, кефалеві, карась, верховодка, тюлька, товстолоб, білий амур. Ліміти різні, є опис до кожного оголошення. На деякі види є безлім.

Стартова вартість квот теж різна, поки що варіюється від 6700 грн до 54900 грн. Дозвіл на користування видається на 1 рік.

 «Запрошуємо суб’єктів рибного господарства до аукціонів. Не зволікайте. Адже для подачі пропозицій на торги у вас є від 7 до 9 днів. Зважаючи на нестабільну роботу енергетичної системи – рекомендуємо не відкладати все на останній момент. Зручна та легко вам буде працювати на майданчику Української універсальної біржі. Адже у нас ви матимете не лише постійний доступ до системи, а і якісну технічну підтримку та повний супровід менеджерів у підготовці та участі в аукціонах», - розповідає директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.