За 4 дні Харківська міська рада отримала від прозорих аукціонів понад 7 млн грн

Минулого тижня із 29 червня по 2 липня на Прозорро.Продажі відбулося більше 600 успішних аукціонів, які поповнять бюджети різних рівнів на суму у майже 690 млн грн. Найдорожчим лотом стала земельна ділянка для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків та об'єктів соціально-культурного призначення у Києві по вул. Озерній, яку продавали у рамках розпродажу активів банків-банкрутів. За 113,5 га інвестор сплатить 370 млн грн.

А от найконкурентнішими лотами минулого тижня стали об’єкти приватизації у Харкові. Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки і комунального майна Харківської міської ради продавало 12 таких лотів, ще 30 виставили на оренду. За результатами успішних торгів бюджет отримає понад 7 млн грн.

«Наприклад, за нежитлові приміщення підвалу на Плеханівській, 40 торгувалося 10 потенційних інвесторів. За 50 кв. м. переможець, котрий працював на майданчику Української універсальної біржі, сплатить 950 тис. грн. та отримає необхідні для його бізнесу приміщення. В той же час додаткові кошти отримає і міська рада, адже стартова ціна об’єкта становила 9,9 тис. грн і в ході торгів зросла у 96 разів. Тому у нас є дві причини для гордощів: професійно та повноцінно підготували до аукціону учасника, котрий став переможцем, та допомогли організатору успішно завести лот у систему Прозорро.Продажі та продати його за ринковою ціною»,– розповідає директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Із 42 об’єктів від Харківської міської ради 30 були приватизовані чи передані в оренду учасникам, котрі працювали на майданчику УУБ. Загалом менеджери майданчика минулого тижня підготували чи не найбільше учасників із малої приватизації та оренди державного і комунального майна: 18 та 71 відповідно.