У Києві продається готель "Дніпро". Готуємося до аукціону на майданчику Української універсальної біржі

Столичний готель «Дніпро» в середині червня планують виставити на продаж. А уже в липні – провести аукціон із його приватизації.

Початкова ціна лоту складатиме близько 250 млн грн.

Детальна інформація про об’єкт малої приватизації від організатора, Фонду держмайна України, буде розміщена за посиланням  https://sale.uub.com.ua/asset/UA-AR-P-2020-03-11-000002-1. Також отримати інформацію можна буде на гарячій лінії авторизованого електронного майданчика Української універсальної біржі за телефоном  (044) 221-32-33.

Нагадаємо, що столична дванадцятиповерхова будівля готелю «Дніпро» розташована у історичному та діловому центрі на Хрещатику.

Середня завантаженість номерного фонду – 52%. А чистий дохід за минулий рік становить майже 150 тис. грн.

Для підготовки об’єкту на малу приватизацію, проводили фінансовий та технічний аудити.  

«У Фонді держмайна України запевняють, що уже є близько 30 зацікавлених потенційних інвесторів. Наші менеджери готові допомогти із реєстрацією для участі у торгах та проконсультувати кожного з них, у підготовці до аукціону.  Проте я впевнений, що це не ще не всі, хто бажає інвестувати у готель «Дніпро». Тому запрошую звертатися за консультаціями на майданчик https://sale.uub.com.ua/, або ж на телефон гарячої лінії (044) 221-32-33» – наголошує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.