58 учасників: минулого тижня аукціони на Прозорро.Продажі були досить конкурентними

 Понад 650 успішних аукціонів та 125 млн грн дохід організаторів. Це результати торгів минулого тижня із 25 по 29 січня на Прозорро.Продажі.

Серед найцікавіших аукціонів варто відмітити той, за який боролися аж 58 учасників. Продавали легковий автомобіль седан-В марки TOYOTA AVENSIS 2.0, 2003 року випуску (майно в процедурі банкротства АТ «К.ЕНЕРГО»). На конкурентних торгах вартість лоту зросла із початкової у 6 400 грн до 115 001 грн. Тобто майже у 18 разів.

Ще 25 учасників подали пропозиції на інший аукціон, де виставляли на продаж також майно цього акціонерного товариства: вантажний автокран 20 т, марки КАМАЗ, 2001 року випуску. Тут ціна із 96 400 грн виросла до 702 000 грн. Фінансова спроможність, повноцінна підготовка та професійний супровід менеджерів майданчика принесли перемогу учаснику, котрий працював на платформі Української універсальної біржі: https://sale.uub.com.ua/.

Не менш конкурентні були торги і за під’їзну залізничну колію у Нововолинську Волинської області. ЇЇ загальна протяжність – понад 700 погонних метрів. Стартова ціна становила 122 673,32 грн. На аукціон подали заявки 10 учасників, котрі активно «боролися» за лот. Як результат, держбюджет отримає більше 1 млн грн доходу, а це у 8,5 разів більше від початкової вартості. Переможцем цього аукціону також став учасник, котрий працював на електронному майданчику УУБ.

«Пишаємося, що саме повноцінні та кваліфіковані консультації і супровід наших менеджерів допомагають учасникам впевнено брати участь у торгах, не боятися дискваліфікацій. А ще правильно обрана стратегія поводження на торгах та фінансова спроможність дозволяють їм перемагати та, відповідно, розширювати бізнес», – коментує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Загалом минулого тижня на маркетплейсі УУБ підготували майже 150 учасників, більшість із яких стали переможцями. Вони сплатять до бюджетів різних рівнів понад 11% від загального доходу на Прозорро.Продажі.