Майданчик УУБ – лідер за кількістю залучених учасників до аукціонів

За 4 дні минулого тижня із 21 по 24 грудня на Прозорро.Продажі відбулося близько 700 успішних аукціонів. Найбільше учасників до них залучили та підготували на майданчику Української універсальної біржі – понад 180. І більшість із них стали переможцями.  

Серед найпомітніших лотів, які виграли учасники майданчика УУБ минулого тижня, окреме майно Вишняківського МПД, що у Кременчуці (лікеро-горілчане виробництво). До його складу увійшли виробничі приміщення, офісні, господарські будівлі, склади та сховища, гаражі, трансформаторні станції та підстанції тощо, загалом понад 160 найменувань. Приватизують його за 23,1 млн грн.

Ще 1,4 млн грн сплатить переможець від майданчика УУБ за нежитлову будівлю у Нових Санжарах на Полтавщині. За приміщення боролися аж 9 учасників. Тож ціна зросла на 374%.

Та найбільша конкуренція була за приміщення у Києві. Відповідно і ціна зростала у рази. Проте інвесторам, котрі працювали через майданчик УУБ, вдалося все ж перемогти. Так за приміщення у 21 кв.м. на Північній, 14а боролися 11 учасників. Вартість приватизації зросла майже у 1000 разів, і склала 1 250 000 грн.

Ще більший ажіотаж був на аукціонах за приміщення на Героїв Дніпра, 42г та на проспекті Оболонському, 22г. На право приватизувати ці лоти претендували по 14 та 18 учасників. Як і у попередньому випадку вартість зростала у 775 та 1089 разів. Переможці за перспективні для їхнього бізнесу площі сплатять відповідно 2 млн та 3,5 млн грн.

«Нагадуємо потенційним інвесторам, що торги відбуватимуться до 31 грудня включно та продовжуватимуться у міжсвяткові дні. Із графіком проведення аукціонів можна ознайомитися на нашому сайті. Менеджери майданчика завжди Вам допоможуть подати пропозицію на потрібні торги та підготуватися до аукціону», – запрошує до торгів директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.