Нові телефони та ноутбуки на онлайн аукціонах можна придбати на майданчику УУБ

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаних від корупційних та інших злочинів все частіше виставляє на аукціони Прозорро.Продажі цікаві лоти. Тож і цього разу активи АРМА зацікавлять багатьох підприємців чи й великі корпоративні компанії. Адже на торги виставили мобільні телефони, навушні гарнітури безпровідні, годинник наручний, планшетні персональні комп'ютери (планшети), ноутбуки, моноблоки.

Вся техніка нова, запакована та без пошкоджень. Продається трьома окремим лотами. Зокрема, найбільший та найдорожчий лот складається із 69 айфонів, 3000 навушників та майже 1900 телефонів брендів «Poco», «Xiaomi», «Doogee», «OnePlus», «Ulefone» тощо. Стартова вартість цього лота – 16,5 млн грн.

У другому лоті покупцям пропонують планшети. Налічується більше 500 одиниць техніки фірм «Xiaomi», «Doogee», «Samsung», «Apple» тощо. Стартова вартість планшетів 3,5 млн грн.

Останній третій актив складається із ноутбуків та моноблоків. Майже 230 одиниць «Apple». Ціна на онлайн аукціоні стартує від 8,5 млн грн.

Уся техніка знаходиться у вантажних автомобілях на відповідальному зберіганні в складському приміщенні на території Львівської митниці Державної митної служби України.

А із усіх питань підготовки та участі у вподобаному аукціоні консультують менеджери майданчика Української універсальної біржі. Переходьте за посиланнями чи телефонуйте на номер «гарячої лінії» +38 (044) 221-32-33.