Майданчик УУБ – лідер із наповнення бюджетів громад

від оренди землі

На Прозорро.Продажі у лютому відбулося 400 успішних е-аукціонів із оренди державних та комунальних земельних ділянок. За результатами їх проведення державний та місцеві бюджети отримають понад 32 млн грн. Зважаючи, що ділянки орендують, то таку суму організатори аукціонів отримуватимуть щороку протягом 7-10 років, залежно від терміну оренди землі. А це – додаткові кошти на потреби громад та підтримку ЗСУ.

Лідером за рівнем доходів організаторів онлайн аукціонів із оренди землі у лютому став майданчик Української універсальної біржі. Тут охопили понад чверть торгів із сумою для бюджетів у 8,5 млн грн.  Менеджери майданчика залучили до е-аукціонів за цим напрямком торгів та успішно підготували понад 130 учасників, більшість із яких вибороли перемогу на аукціонах та стали орендарями необхідних для їхнього бізнесу ділянок.

«Велика кількість учасників та переможців торгів на майданчику УУБ свідчить про професійність та відповідальність менеджерів маркетплейсу. Адже ми не лише забезпечуємо якісний доступ до прозорих аукціонів для усіх бажаючих, а й надаємо професійні консультації на усіх етапах підготовки, а за потреби – і повний супровід у роботі. І не лише потенційним інвесторам та орендарям, а й організаторам торгів», - розповідає директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

Та запрошує до наступних аукціонів, які відбудуться у березні. У системі уже заплановано 1260 земельних торгів, із яких 1150 – із оренди ділянок.

Тим же, хто лише підшукує потрібну земельну ділянку, варто скористатися послугами Земельного боту у Телеграмі. Він сам моніторитиме нові оголошення за заданими підписником параметрами та присилатиме тільки актуальні для нього аукціони.