Українська універсальна біржа допомагає наповнювати

місцеві бюджети у час карантину

Малий та середній бізнес в час карантину переважно призупинено. Тож для бюджетів, особливо місцевих, нині кожна гривня вагома. Місцеві ради та громади, котрі активно виставляють на малу приватизацію об’єкти на Прозорро.Продажі, нині мають ряд переваг, отримуючи надходження до своїх бюджетів. Адже електронні аукціони працюють у звичному режимі. Більше того, у підприємців – потенційних інвесторів, з’явилося більше часу для вивчення цікавих пропозицій та участі у торгах. Тож аукціони не просто продовжуються у режимі «нон-стоп», а й щоразу збирають все більше учасників, відповідно зростають і ціни за лоти. А це все – додаткові кошти для бюджетів, як державного, так і місцевих.

«Приклад цього – одні із останніх торгів у Києві на Симиренка, 22-Б. За невелике приміщення на першому поверсі багатоповерхівки у 13 кв. м. змагалися аж 9 учасників. Переможець, який працював через електронний майданчик Української універсальної біржі, зміг запропонувати найкращу ціну, доступну для нього. І вона перевищила стартову у 24 рази. Результат торгів: підприємець отримав необхідне для нього приміщення, а Київська міська рада – понад 145 тисяч грн. додаткових коштів до свого бюджету», - розповідає директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Загалом, менеджери УУБ шукають та консультують інвесторів для усіх об’єктів малої приватизації, не залежно від того, у якому куточку країни знаходиться лот. А це дає змогу отримати додаткові кошти не лише бюджетам великих міст, а й невеличких сіл.

«Мабуть, кожен із вас погодиться, що додаткові 400 тисяч гривень для сільського бюджету на сьогодні – це неабияка сума та підтримка економіки краю. Саме стільки поверх стартової вартості отримає Гонтівська сільська рада Вінницької області за результатами торгів малої приватизації завдяки роботі наших менеджерів. Та й нежитлова будівля отримає друге дихання від інвестора», – говорить Сергій Гладкий.  

Тож конкурентні, відкриті та доступні для усіх електронні аукціони продовжуються і далі, а менеджери Української універсальної біржі у звичному режимі консультують із усіх юридичних та технічних питань у підготовці до торгів, як учасників, так і організаторів аукціонів.

Підтримуємо економіку разом.