Орендувати майно банків-банкрутів можна буде на майданчику УУБ

Уже найближчим часом орендувати майно банків-банкрутів можна буде у системі Прозорро.Продажі. Виставлятиме його Фонд гарантування вкладів фізичних осіб у рамках пілотного проекту, який тут розпочинають. Потенційним орендарям пропонуватимуть як офісні, так і складські приміщення, колишні відділення неплатоспроможних банків. Серед найпривабливіших лотів, звичайно, будуть офісні приміщення у центрі столиці.

Як зазначають у ФГВФО, вони і раніше здавали майно в оренду, але через сайт ФГВФО та сайти неплатоспроможних банків. Тепер же цей процес переносять у систему Прозорро.Продажі.

«Це дозволить привернути більше уваги до об'єктів нерухомості з боку потенційних орендарів та збільшити конкуренцію між ними. Орендарем нерухомого майна банків може стати кожен бажаючий, скориставшись одним із офіційних торгових майданчиків, які авторизовані в системі ProZorro.Продажі», – зазначають у ФГВФО.

«Запрошуємо потенційних орендарів до роботи на майданчику Української універсальної біржі. Традиційно, ми не просто одними із перших приєднуємося та працюємо за новими напрямками торгів, а й надаємо нашим клієнтам якісне технічне забезпечення та повний кваліфікований супровід менеджерів. Реєструйтеся на https://sale.uub.com.ua/Registration.aspx та перемагайте разом із нами», – запрошує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Організатори зазначають, що аукціони будуть відбуватися за голландською моделлю торгів. Тобто, коли стартова ціна не зростає, а спочатку знижується. Традиційно у оголошенні буде повний опис об’єкта, його фото та умови проведення аукціону. Реєструйтеся уже сьогодні на авторизованому електронному майданчику Української універсальної біржі, щоб знайти об’єкт оренди чи приватизації саме для вашого бізнесу.