Одеський завод шампанських вин приватизували через майданчик УУБ

1 лютого успішно відбулися торги із приватизації єдиного майнового комплексу «Одеського заводу шампанських вин». За об'єкт боролися 7 компаній, а стартова ціна зросла у 2,2 рази – з 87,4 млн грн до 195 млн грн.

Перемогу здобув інвестор, котрий брав участь в аукціоні через майданчик ТОВ «Українська універсальна біржа». Повноцінні консультації менеджерів майданчика та їхній повний супровід від моменту реєстрації до завершення процесу приватизації дозволили учасникові випрацювати переможну стратегію та впевнено йти до перемоги на торгах.  

Одеський завод шампанських вин – досить перспективний об’єкт із величною історією, звідки загалом розпочалося виробництво ігристого в Україні. Тож і однією із умов приватизації було збереження видів діяльності з виробництва виноградних вин.

Загалом у складі лота інвестор приватизує 975 одиниць основних засобів, із яких 35 об’єктів нерухомості, 803 одиниці обладнання, 7 транспортних засобів тощо.

«Приватизація Одеського заводу шампанських вин – це яскравий приклад професійності та досвідченості нашої команди. Адже ми не лише залучили та  повноцінно підготували до аукціону інвестора, а й допомогли організатору – РВ ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях – успішно оголосити торги у системі, організували повноцінну рекламну кампанію для залучення максимальної кількості учасників», – розповідає директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

Окрім того, на майданчику УУБ працюють зручні додаткові мобільні боти із моніторингу потрібних лотів за будь-яким напрямком торгів : Вайбер бот та Телеграм бот. Підписуйтеся у зручному додаткові, обирайте категорію (авто, мала приватизація, оренда, надра, земельні ділянки, вагони тощо) та отримуйте цікаві лоти відразу на мобільний.

Нагадуємо, що за результатами 2021 року майданчик УУБ став беззаперечним лідером системи Прозорро.Продажі серед діючих маркетплейсів.