Новий напрямок торгів: бурштин на майданчику УУБ

У системі Прозорро.Продажі з’явився новий напрямок торгів – продаж бурштину. Перші лоти виставило Державне сховище дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння України. Це 17 аукціонів з продажу необробленого каміння. Лоти – досить різні: від 600 грамів і до майже 50 кілограмів сировини. Відповідно і вартість кожного із них різна: від 3 тис грн і до 3 млн грн.

«Таке розмаїття лотів дозволяє взяти участь у торгах усім підприємцям ювелірної промисловості: як великим, так і дрібним. Тому ми запрошуємо усіх бажаючих до аукціонів із продажу необробленого бурштину на майданчику Української універсальної біржі. Адже у нас учасники матимуть не лише якісну технічну підтримку під час підготовки до торгів, а й повний супровід менеджерів аж до підписання угоди купівлі. Ми роз’яснимо, як шукати необхідні лоти, подавати пропозицію на торги за них, завантажувати у систему потрібні документи та брати участь у самому аукціоні», - запрошує до аукціонів директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.  

Звертаємо увагу потенційних покупців також на те, що для подачі пропозиції вони мають пару тижнів. Радимо не варто відкладати її на останній момент, щоб спокійно та виважено підготуватися до торгів.

Аукціони із продажу бурштину у системі Прозорро.Продажі відбуваються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2022 р. № 1069 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 1998 р. № 653». Тут же визначено розмір гарантійного внеску для участі в аукціоні (10 % від стартової ціни лота) та перелік документів для подачі пропозиції. Деталі – у менеджерів майданчика.