Київський готель «Дніпро» продаватимуть на аукціоні з малої приватизації

Уже незабаром серед лотів на Прозорро.Продажі буде виставлено готель «Дніпро», що розташований у Києві на Хрещатику.

Нині тривають останні приготування до оголошення аукціону з продажу столичної дванадцятиповерхової будівлі, яка розташована у історичному та діловому центрі (https://sale.uub.com.ua/asset/UA-AR-P-2020-03-11-000002-1).

Фінансовий та технічний аудити об’єкту, які проводять, дозволять інвесторам отримати детальний аналіз ринкової ситуації. А приватизація готелю, у свою чергу, вдихне «нове життя» у сам бізнес – «Дніпро» отримає необхідні інвестиції для оновлення та ремонту.

Приватизація відбудеться відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 року. Готель передали Фонду державного майна України з Державного управління справами при Президенті.

«Ми завжди максимально інформуємо наших клієнтів не лише про необхідні за їхніми параметрами та категоріями лоти, а й ознайомлюємо із найцікавішими об’єктами. Наприклад, як готель «Дніпро», який уже скоро виставлять на малу приватизацію. При цьому підкреслюю, що наші експерти завжди надають юридичну та технічну підтримки у підготовці до аукціонів. Тож стежте за нашими анонсами та реєструйтеся для участі у торгах на майданчику https://sale.uub.com.ua/», – наголошує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.