Майданчик УУБ охопив третину торгів на Прозорро.Продажі за рівнем доходів

Минулого тижня із 4 по 8 жовтня на Прозорро.Продажі відбулося понад 770 успішних аукціонів, за результатами яких бюджети різних рівнів отримають майже 140 млн грн. Третину цієї суми сплатять переможці, які брали участь в аукціонах через майданчик Української універсальної біржі: менеджери майданчика допомогли не лише завантажити необхідні документи у систему, а й випрацювати переможну стратегію на торги.

Так, наприклад, одним із найпривабливіших лотів були 2 недобудови в Одесі на вул. Великій Арнаутській. На об’єкт претендувало 6 інвесторів, перемогу здобув учасник, котрий подався на торги через майданчик УУБ. За результатами аукціону недобудови приватизують за 27 млн грн.

«Те, що наш майданчик минулого тижня охопив третину торгів на Прозорро.Продажі свідчить про професійність та відповідальність наших фахівців. Вони не лише консультують учасників, а й супроводжують на усіх етапах підготовки, аж до переможного фіналу. Тому покупці та орендарі і обирають платформу Української універсальної біржі для участі в електронних аукціонах. А зараз стартували на Прозорро.Продажі ще й земельні торги. Оголошено перші аукціони, які відбудуться уже у листопаді. Тож запрошуємо до торгів усіх бажаючих придбати чи орендувати ділянки. А щоб не втрачати час на пошук необхідної ділянки у потрібному регіоні, пропоную скористатися спеціально створеним зручним сервісом у додаткові Телеграм – Земельним ботом. І усі нові аукціони ви отримуватимете відразу на свій мобільний», – розповідає директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.