Понад 80% торгів минулого тижня за майданчиком Української універсальної біржі

Минулого тижня із 12 по 16 липня на Прозорро.Продажі відбулося 580 аукціонів, які поповнять бюджети різних рівнів на рекордну суму у 1,28 млрд грн. В середньому збільшення мінімальної ціни на торгах відбулося на 64%.

Найконкурентнішим аукціоном минулого тижня стали торги за єдиний майновий комплекс ДП «Науково-технічний центр ''Плазмотрон'' Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона Національної академії наук України». За нього боролися аж 36 потенційних інвесторів. Відповідно вартість об’єкта приватизації зросла із стартових 303 тисяч грн до 23,3 млн грн: майже у 77 разів.

Уже традиційно велика конкуренція була на аукціонах із продажу авто. Так на HYUNDAI Accent 2013 року випуску від Служби автомобільних доріг у Сумській області претендувало 13 учасників. За результатами торгів переможець, котрий брав участь в аукціоні через майданчик Української універсальної біржі, сплатить 172 тисячі грн. Стартова вартість авто була 99 тисяч грн.

Аналогічними були торги і за  MITSUВISHI L-200 2011 року впуску. 12 учасників до останнього підвищували ставки. Вартість із 108 тисяч грн зросла до 245 тисяч грн. Завдяки повному супроводу менеджерів майданчика та фінансовій спроможності, перемогу у конкурентів також виборов учасник, котрий зареєструвався для участі в аукціоні та подавав пропозицію через майданчик УУБ.  

«Минулого тижня менеджери майданчика УУБ підготували до аукціонів 119 учасників, більшість із яких стали переможцями, а отже новими власниками авто, і не лише легкових, а й вантажних, тракторів,  виробничо-промислової бази у Київській області, металобрухту, необробленої деревини та багато іншого, серед якого і кілька пулів кредитів банків-банкрутів. Загалом майданчик УУБ за ці 5 днів охопив понад 80% аукціонів на Прозорро.Продажі за рівнем доходів, завдяки чому бюджети різних рівнів отримають понад 1 млрд грн. Тому запрошуємо потенційних інвесторів та орендарів до наступних торгів на https://sale.uub.com.ua/. Адже маємо досвід та знання, відповідно надамо якісний супровід у підготовці», – підсумовує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.