Вебінар щодо земельних торгів від експертів майданчика УУБ

став актуальним та масовим  

Експерти майданчика ТОВ «Українська універсальна біржа» провели онлайн навчання для потенційних орендарів та покупців земельних ділянок через електронні торги. Майданчик УУБ з перших днів став лідером системи із професійної підготовки учасників до земельних торгів, тож бажання навчитися шукати необхідні ділянки, швидко реєструватися на електронному майданчику та успішно подавати пропозиції для участі в аукціонах виявили понад 200 осіб.

«Ринок землі на прозорих аукціонах став досить актуальним напрямком торгів. Адже у грудні-січні щомісяця у нас відбувалося більше півтисячі успішних аукціонів із оренди та продажу землі. І нині в системі понад 1,5 тисячі актуальних лотів, які продаватимуть на торгах найближчим часом. Тому навчальний онлайн семінар із питань підготовки до земельних торгів зацікавив багатьох підприємців та аграріїв, великих забудовників. У нас вони не лише отримали повну інформацію про підготовку до аукціону, а й вичерпні відповіді на додаткові свої запитання», - розповідає директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

Зокрема, спікери навчили, як швидко за допомогою фільтрів знаходити необхідні лоти на сайті майданчика ТОВ «Українська універсальна біржа». А для тих, хто постійно моніторить лоти, запропонували підписатися на зручні боти у мобільних додатках: Земельний бот у Вайбері чи аналогічний Земельний бот у Телеграмі. Користувач задає параметри пошуку (продаж чи оренда, регіон, площа ділянки тощо). Боти моніторять усі нові оголошені аукціони у системі і, як тільки такий з’являється, надсилають повідомлення підписнику.

Для участі в аукціоні пакет документів потрібно різний в залежності від того, ви орендуєте землю чи купуєте, а також від того, ви берете участь у торгах як юридична особа, фізична особа чи ФОП. При цьому звернули увагу, що на майданчику УУБ до пакету документів для участі в аукціоні ставляться досить скрупульозно, завжди стежать, щоб завантажили усі з переліку. І це – великий плюс для учасника, адже його вже напевне не дискваліфікують за неповний пакет документів.

Серед іншого учасників вебінару цікавили питання, як робити ставки на аукціоні та в якому порядку, чи потрібно піднімати ставки у закритих цінових пропозиціях тощо.

«Запитань було стільки, що ми не змогли всі вмістити у вебінар, тож із частиною підприємців та аграріїв консультації уже продовжували в індивідуальному порядку. Хоча на майданчику УУБ менеджери завжди роз’яснюють новим учасникам торгів усі деталі підготовки та подачі пропозиції, супроводжують орендарів та покупців до підписання переможного договору», - інформує Сергій Гладкий.

Більше інформації та консультації із усіх питань щодо проведення та підготовки до земельних торгів за номером (044)221-32-33 або пишіть нам на [email protected].