20% ринку із оренди вагонів за майданчиком УУБ

Минулого тижня із 24 по 28 січня на Прозорро.Продажі відбулася майже 1 тисяча успішних аукціонів, за результатами яких бюджети різних рівнів поповняться на суму у понад 550 млн грн..

Майже третина торгів – 340 аукціонів – були із продажу послуг з використання вантажних  вагонів власності АТ "Укрзалізниця". І це – найконкурентніші лоти,  за які боролися відразу по 10-12-16 учасників. 18,5% торгів охопив майданчик ТОВ «Українська універсальна біржа», менеджери якого допомогли подати учасникам більше 200 пропозицій.

«Аукціони із оренди вантажних вагонів – це особливо популярні торги після збору урожаю і аж до нової весняної кампанії аграріїв. Тому запрошуємо потенційних орендарів залізничних перевезень до участі в аукціонах на майданчику ТОВ «Українська універсальна біржа». Маємо досвід та знання. Наші менеджери допоможуть в роботі з аукціонами від моменту реєстрації до підписання переможного договору», – інформує директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

На майданчику УУБ також є зручні мобільні сервіси для моніторингу аукціонів за будь-яким напрямком торгів : Вайбер бот та Телеграм бот. Для того, щоб скористатися одним із них, необхідно підписатися на бот у зручному додатку (яким користуєтеся частіше) та обрати потрібну категорію торгів, зокрема є, і оренда вагонів. У цих же ботах користувачі знайдуть відповіді на найпоширеніші запитання щодо проведення аукціонів: «Що потрібно для участі в аукціонах?»,  «Які документи потрібні для реєстрації на майданчику,  а які для участі в аукціоні?», «Як оплачувати гарантійний внесок?», «Як знайти дату та час аукціону?», «Як робити ставки?» тощо.