Українська універсальна біржа – беззаперечний лідер із продажів лісоматеріалів

За 6 місяців продажів необробленої деревини через електронні аукціони Прозорро.Продажі лісівники загалом отримали до 200 мільйонів гривень. Серед електронних майданчиків, які залучають потенційних покупців лісоматеріалів, беззаперечним лідером став майданчик Української універсальної біржі, через який було продано майже третину всього обсягу на суму близько 60 млн грн. При цьому найближчий конкурент із майже удвічі меншими показниками.

«Наші клієнти уже знають, що працюючи на нашому майданчику вони отримують кваліфікований супровід. Адже торги необробленою деревиною були і залишаються одним із провідних напрямків біржових торгів, які частково тепер перейшли і у систему Прозорро.Продажі», – розповідає директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.  

Нагадаємо, що частину лісоматеріалів профільні господарства повинні виставляти на електронні торги у системі Прозорро.Продажі із 1 лютого 2020 року відповідно до Постанови Кабміну від 4.12.2019 року №1178 «Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини».

За 6 місяців дії Постанови у системі було оголошено понад 14,5 тисячі аукціонів із продажу необробленої деревини. Серед лотів традиційно вибір широкий: кругляк та деревина для промислового використання як сосни, так і дуба, ясена, тополі, берези, вільхи, клена тощо.

«Запрошуємо до роботи на майданчику із командою лідерів як організаторів, так і потенційних покупців необробленої деревини. У нас ви не лише матимете доступ до торгів у системі Прозорро.Продажі, а й отримаєте кваліфікований супровід під час підготовки до аукціонів. Наш сайт https://sale.uub.com.ua/», - говорить Сергій Гладкий.