Майданчик Української універсальної біржі – лідер травня на Прозорро.Продажі

У травні на Прозорро.Продажі відбулося близько 2500 успішних аукціонів, які поповнять бюджети різних рівнів на суму у майже 2 млрд грн. Беззаперечним лідером місяця став майданчик Української універсальної біржі, який охопив більше третини торгів (35,2 %) за рівнем доходів (700 млн грн)  та випередив найближчого конкурента у 2,5 рази.

Серед топ-5 найдорожчих лотів травня, три придбали саме на маркетплейсі УУБ. Наприклад, цілісний майновий комплекс у Києві по вул. Петра Сагайдачного,17. На понад 6 тисяч квадратних метрів у столиці претендували 2 учасники. Право придбати їх за 280,6 млн грн виборов клієнт майданчика Української універсальної біржі.

Інший топовий лот – Іваньківське місце провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», що у Черкаській області. На підприємство претендувало 6 учасників. Стартова ціна об’єкта становила 20,37 млн грн. У ході торгів вартість підприємства зросла у понад 4 рази і сягнула 90 млн грн. Переможну пропозицію зробив інвестор, котрому допомогли підготуватися до аукціону на маркетплейсі УУБ.

«Учасники, котрі працюють на майданчику Української універсальної біржі, завжди мають якісне технічне забезпечення та повний супровід менеджерів у підготовці до торгів. Наші досвідчені та кваліфіковані спеціалісти роз’яснюють потенційним інвесторам та орендарям усі деталі проведення торгів на Прозорро.Продажі та допомагають під час подачі пропозиції, завантаження документів у систему тощо.

На Прозорро.Продажі ще багато цікавих аукціонів. Наприклад, продаж земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. Їх уже зараз можна вільно придбати у рамках розпродажу активів банків-банкрутів. А незабаром з’являться і нові лоти із оренди земель державної та комунальної власності відповідно до законопроекту №2195 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони». Тому запрошуємо агровиробників уже зараз до консультацій  на майданчику, чи підписатися на розсилку про появу відповідних аукціонів у мобільному додатку Вайбер», – інформує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.