За тиждень на майданчику УУБ допомогли подати 380 пропозицій на аукціони
У перший повноцінний робочий тиждень у новому 2022 році із 10 по 14 січня на Прозорро.Продажі відбулося понад 1350 онлайн аукціонів. Під час їх проведення стартова ціна лотів у середньому зросла на 100%. Тож за результатами торгів бюджети різних рівнів поповняться на суму у 176 млн грн.
Традиційно найбільше потенційних покупців та орендарів залучили та підготували на майданчику ТОВ «Українська універсальна біржа» - 379 учасників.
«Онлайн формат аукціонів на Прозорро.Продажі досить зручний для учасників. Адже він дозволяє переглядати лоти, обирати цікаві та подавати свої пропозиції на торги у будь-який час, не залежно від святкових та вихідних днів, робочих годин. А зважаючи, що на майданчику УУБ потенційні покупці та орендарі завжди мають ще й професійний супровід та інші зручні сервіси, тому учасники і обирають маркетплейс для роботи на торгах», – говорить директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.
Учасники, котрих супроводжували менеджери майданчика УУБ впевнено виборювали перемогу на найконкурентніших аукціонах. Наприклад, за квадратні метри на аеровокзалі ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького» торгувалися 9 потенційних орендарів. Стартова ціна за лот зросла у понад 75 разів – до 360 тисяч на місяць.
Інший приклад великої конкуренції та перемоги учасника на майданчику УУБ – торги за право оренди земельної ділянки комунальної власності Заводської міськради на Полтавщині. На лот також претендувало 9 учасників. Тож вартість оренди зросла у 22 рази до 215 тисяч грн. Як результат, орендар отримав необхідні гектари для агровиробництва, а міська рада щороку отримуватиме ринкову вартість за ділянку у 13 га.
«Запрошуємо до наступних аукціонів на майданчику УУБ. З нами працювати легко, а перемагати просто. Адже ми супроводимо вас до переможного фінішу. Для тих же, хто цікавиться земельними торгами, у нас працюють спеціальні зручні мобільні сервіси: щоб не пропустити цікавий лот серед нових оголошень підписуйтеся на Земельний бот у Вайбері чи Телеграмі. Обирайте потрібні параметри (регіон, площу ділянки, тип власності тощо) і бот сам надсилатиме тільки необхідні аукціони відразу на мобільний», - розповідає Сергій Гладкий.