Більше 200 підготовлених учасників до прозорих аукціонів: підсумки тижня на майданчику УУБ

Минулого тижня із 22 по 26 березня у системі Прозорро.Продажі відбулося майже 800 успішних аукціонів, в результаті яких бюджети різних рівнів  отримають понад 250 млн грн доходу.

Найконкурентніші торги минулого тижня зібрали аж 34 учасників. Саме стільки було бажаючих придбати нежитлову будівлю у Львові на Угорській, 22.

Загалом за тиждень відбулося понад 70 аукціонів із малої приватизації. Їхні переможці сплатять до бюджетів понад 108 млн грн. Наприклад, учасник, котрий працював на майданчику Української універсальної біржі, виборов у 4 конкурентів право придбати майже 300 кв. м. адміністративної будівлі у місті Дубровиці Рівненської області. Бюджет отримає суму у 132 рази більше стартової (900 001 грн), а переможець необхідні для бізнесу приміщення.

Серед іншого на аукціонах Прозорро.Продажі успішно орендували державне та комунальне майно. Відбулося понад 340 таких торгів, в результаті яких державний та місцеві бюджети отримуватимуть щомісяця 3,5 млн грн. Учасники, котрі готувалися до аукціонів із оренди на майданчику Української універсальної біржі, вибороли у доброчесній конкуренції частину нежитлового приміщення у Слобожанській центральній лікарні, кімнати 6 поверху у Києві на Васильківській, 37, перший поверх «Будинку Лютого» у Глухові та багато інших цікавих перспективних об’єктів.  

«Запрошуємо потенційних орендарів та інвесторів до прозорих аукціонів на майданчику https://sale.uub.com.ua/. У нас ви не лише матимете особистий кабінет для участі у торгах, а й якісну технічну підтримку та повний супровід менеджерів. Адже успішна підготовка до аукціону – це запорука перемоги», – запрошує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.