Автомобілі, приміщення, оренда земельних ділянок: що придбавали

на майданчику УУБ?

Одним із найконкурентніших аукціонів минулого тижня стали торги за автомобіль УРАЛ – 43203, який продавало державне підприємство  «Львівський радіоремонтний завод». На нього претендувало 20 потенційних покупців. Тож відповідно і стартова ціна зросла у рази: із 70 620 грн до 300 000 грн. Перемогу здобув учасник, котрий працював через майданчик Української універсальної біржі.

«Фінансова спроможність та кваліфікований супровід менеджерів майданчика дозволили переможцю стати новим власником автомобіля УРАЛ. Ми вітаємо його із придбанням та запрошуємо усіх бажаючих до наступних прозорих аукціонів. Гарантуємо якісну технічну підтримку та повний супровід менеджерів у підготовці», – говорить директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

Серед інших цікавих лотів на майданчику УУБ минулого тижня придбали також фасадне приміщення у столиці на 160 кв.м. Аукціон привертає увагу тим, що лот досить вартісний – понад 9,5 млн грн. та комерційний – його продавала ФОП. А це свідчить про те, що електронні аукціони – чесні, відкриті та конкурентні. І тут можна знайти, як цікавий об’єкт для бізнесу, так і продати лот за вигідною ціною.

Загалом на майданчику УУБ минулого тижня із 15 по 19 листопада успішно підготували більше100 переможців аукціонів. Із них 15 – це орендарі земельних ділянок, у різних регіонах та різної площі (від 2 до 20 га).

«Земельні торги на електронних аукціонах набирають обертів. Загалом уже оголосили більше 1 тисячі торгів. Тож запрошуємо до аукціонів на майданчику УУБ. Нагадуємо, що для зручності  пошуку необхідних лотів у нас створили спеціальних ботів у мобільних додатках: Земельний бот у Вайбері  та Земельний бот у Телеграмі. Тисячі користувачів уже оцінили їхні переваги. Запрошуємо скористатися», – говорить Сергій Гладкий.