Спрощені процедури торгів у воєнний період на майданчику УУБ

У квітні у системі Прозорро.Продажі на час воєнного періоду запрацювали спрощені процедури для онлайн аукціонів, які проводяться згідно із Регламентом електронної торгової системи. Тобто, вони можуть застосовуватися до аукціонів із продажу та оренди комерційного майна.

Для таких лотів, зокрема, можна скорочувати період подання пропозицій, або ж іншими словами, швидше проводити процедуру та визначати переможця. Якщо раніше цей період тривав від 7 до 45 днів, то відтепер аукціон може відбутися через 2 дні після оголошення торгів.

Серед інших змін – відсутність модулю аукціону. Тобто не будуть проводитися раунди на підвищення ставок. Переможця визначатимуть відразу за закритими пропозиціями. Традиційно перемагатиме найвища.

На період воєнного часу учасники таких аукціонів також не сплачуватимуть реєстраційні внески. Гарантійні ж внески визначатимуть організатори, проте вони не можуть становити менше 1% від стартової вартості лота.

Процедуру спрощених торгів можна завершувати без завантаження протоколу та договору.

«Як і під час відкриття нових напрямків торгів, електронний майданчик ТОВ «Українська універсальна біржа» одним із перших вніс зміни та розробив функціонал майданчика для доступу до спрощеної процедури торгів. Тож запрошуємо до аукціонів як учасників, так і організаторів виставляти лоти. Традиційно, у нас клієнти не лише матимуть якісне технічне забезпечення та доступ до системи прозорих торгів, а й повний супровід кваліфікованих менеджерів у роботі», - говорить директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.