100 переможців за тиждень на майданчику УУБ

Минулого тижня із 17 по 21 січня у системі Прозорро.Продажі відбулося понад 800 аукціонів. У майже 100 із них перемогу здобули учасники, котрі подавали пропозиції та готувалися до торгів у супроводі менеджерів на майданчику ТОВ «Українська універсальна біржа».

Зокрема, тут залучили та успішно підготували найбільше учасників до аукціонів із малої приватизації, охопивши далеко за 20% торгів за цим напрямком. Наприклад, за приміщення у Хустському районі на Закарпатті боролися 5 потенційних інвесторів. За результатами торгів вартість об’єкту зросла у 2 рази і сягнула 1,26 млн грн.

Ще кілька потенційних інвесторів через майданчик УУБ змогли придбати приміщення для бізнесу у Кременчуці на Полтавщині. Зокрема,  на вулиці  Шевченка, 32, Лесі Українки, 66 та на проспекті Свободи, 80. Конкуренція за них також була досить високою. На останні об’єкти претендувало по 4 потенційних інвестори.

«Нагадуємо, що для участі в аукціонах Прозорро.Продажі учасники повинні зареєструватися на електронному майданчику і уже через новостворений кабінет подавати пропозиції на торги. Ми запрошуємо потенційних інвесторів та орендарів до роботи на майданчику ТОВ «Українська універсальна біржа». Адже у нас вони не лише матимуть якісну технічну підтримку, а й повний супровід менеджерів у роботі та багато інших зручних сервісів, серед яких і боти у мобільних додатках із пошуку необхідних лотів», - розповідає директор ТОВ «Українська універсальна біржа»  Сергій Гладкий.

Серед цікавих аукціонів, які відбудуться незабаром, незавершене будівництво у Золотоноші Черкаської області на 12 тис кв.м., Одеський завод шампанських винДП «Електронмаш»Заплазський цукровий завод тощо.