Інвестора для Рівненського інституту землеустрою підготували

на майданчику Української універсальної біржі

24 червня відбувся успішний онлайн аукціон із приватизації єдиного майнового комплексу ДП «Рівненський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою». Торги за об’єкт були досить конкурентними: на підприємство претендувало 17 потенційних інвесторів. «Боротьба» за ЄМК була запеклою, адже ставки росли у кожному раунді. Із початкової вартості у 3,5 млн грн переможна ставка зросла у понад 18 разів: до 65 млн грн. А із врахуванням податків переможець сплатить до бюджету 78 млн грн.

Підприємство досить перспективне, із великими площами нерухомості у центрі Рівного (9 об’єктів нерухомості, загальна площа яких понад 3,3 тис. кв. м.+ 2 земельні ділянки під ними). Саме тому за нього і була велика конкуренція на торгах, а потенційні інвестори до останнього змагалися у ціні. Проте завдяки фінансовій спроможності  та професійному супроводу менеджерів перемогу у торгах здобув учасник на майданчику Української універсальної біржі.

«Ми вітаємо переможця аукціону та горді повідомити, що його супроводжували менеджери нашого майданчика. Адже маркетплейс УУБ не лише надає послуги із доступу до системи онлайн аукціонів Прозорро.Продажі, а й забезпечує якісну технічну підтримку та консультації і супровід менеджерів на усіх етапах підготовки та участі у торгах. Аж до підписання угоди купівлі. От чому учасники для приватизації та оренди обирають саме наш майданчик та рекомендують його знайомим», – говорить директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

І запрошує до наступних перспективних аукціонів. Адже серед цікавих об’єктів будуть протезно-ортопедичне підприємство на Дніпропетровщині, комбінати хлібопродуктів на Буковині та Кіровоградщині, спиртзавод на Вінниччині та підприємства із великою нерухомістю у Києві.

Загалом на липень заплановано понад  80 аукціонів із малої приватизації та майже 250 аукціонів із оренди державного та комунального майна.