Продаж нерухомості на Prozorro.Sale

Пошук аукціону
title__
description__
objectID__
Замовник
procuringEntity__
StateText__
time_remain__
Завершення: endDate__
value__ currency__
загальний бюджет
Бажаєте придбати муніципальну, комерційну чи житлову нерухомість за цінами, нижче ринкових? Тоді обирайте для торгів ТОВ “Українську універсальну біржу”. Це офіційний акредитований майданчик системи Прозоро.Продажі, який пропонує нерухомість будь-якої форми власності. Торгівля будівлями та спорудами відбувається у вигляді відкритих аукціонів, де можуть брати участь державні, приватні підприємства та компанії, фізичні особи. Аукціони відбуваються за принципами вільної конкуренції: лот отримає той учасник, ставка якого буде найбільшою.

Яку нерухомість можна купити через Prozorro.Sale?

На майданчику представлене нерухоме майно з усієї території України. Переглянути лоти може кожен користувач без реєстрації, а щоб взяти участь у торгах, учасники повинні бути зареєстровані на Прозорро. Sale. Через аукціон нерухомості Прозоро.Продажі можна придбати:
 • Банківське майно. Об’єкти нерухомості, що знаходяться у власності збанкрутілих банків, які перебувають на стадії ліквідації. На аукціон виставляються окремі приміщення, кімнати, цілі споруди.
 • Нерухомість Фонду держмайна України. Будівлі, комплекси, склади, господарчі та офісні приміщення тощо, які належать державі. На сайті представлено близько 50 лотів від ФДМУ.
 • Комерційна нерухомість. З Прозорро.Продажі легко підібрати приміщення для перукарні, майстерні, ресторану, аптеки. На сайті великий вибір торгових площ, приватних офісів, магазинів, купити які можна швидко та без зайвих витрат на послуги ріелтора.
 • Неліквідне комунальне майно. Адміністративні будівлі, склади, підвали, гаражі, будівельні комплекси, балансоутримувачами яких є підприємства, підпорядковані місцевим адміністраціям. По більшості, це нежилі приміщення, які не використовуються, але можуть бути продані лише з дотриманням державних норм через Прозоро.Продажі.
 • Нерухомі активи Національного банку України. Сюди відносяться нежитлові будівлі адміністративного призначення, автостоянки, гаражні комплекси, склади, навіси тощо. Більш детальна інформація про місце розташування та особливості кожного лоту вказана на сайті.
 • Муніципальне нерухоме майно. На sale.uub.com.ua можна вигідно придбати нерухомість комунальних підприємств (відкриті, закриті території, будівлі, гаражі, складські приміщення) у будь-якому місті України. Щоб не переглядати весь перелік лотів, використовуйте зручні фільтри, наприклад, підбір об’єктів по бюджету.
 • Житлові та нежилі приміщення. Недорого купити квартиру чи промисловий склад у місті Києві, Харкові, Дніпрі можна через систему продажу нерухомості на Прозорро.Продажі. Найбільший вибір майна на офіційних майданчиках.
 • Промислова нерухомість. До цієї категорії входять виробничі будинки (споруди заводів, фабрик, шахти, майстерні, станції, а також сільськогосподарські комплекси – курники, корівники тощо) та інженерні споруди – мости, тунелі, шлюзи, дамби і т.д. Через sale.uub.com.ua можна придбати цілісні майнові комплекси або окремі його частини.
Біля кожного лоту вказана початкова вартість та статус торгів, наприклад, термін, протягом якого приймаються пропозиції щодо участі у аукціоні. Переглянути всі пропозиції по лоту можна вже після закінчення торгів, коли система обере переможця.

Переваги покупки нерухомості через аукціони Прозоро.Продажі на майданчику sale.uub.com.ua

Продаж нерухомості в Prozoro.Sale – це безперечні вигоди не лише для продавця, але й для покупців, адже:
 • повністю відсутні витрати на оплату посередників при пошуку необхідного об'єкту нерухомості;
 • покупцю повертається гарантійний внесок, який він сплачує для участі у аукціоні, навіть якщо не став переможцем – ніяких ризиків втрати коштів;
 • необхідно лише визначити власні вимоги щодо розташування та характеристики нерухомого майна, слідкувати за наявними аукціонами і пропонувати більшу ціну – це гарантія придбати відповідну нерухомість швидко та недорого.
Щоб купити квартиру, гараж чи склад для збереження товарів більше не потрібно переглядати оголошення, залучати ріелтерів або знайомих. Просто реєструйтесь на майданчику ТОВ «Українська універсальна біржа» і чекайте на відповідний лот. Продаж нерухомості на Прозоро.Продажі відбувається офіційно і публічно, без прихованих умов та переплат. Спробуйте вже зараз, щоб переконатися в ефективності такої покупки. Підписуйтеся на наш Telegram- чи Viber-бот та першими одержуйте сповіщення про появу нових аукціонів.

title__
message_time__
m_text__